کد خبر: 231058 A

افتخاری مطرح کرد:

از موضوعات مهم مورد بحثدر این جلسه مشترک، ورزش قهرمانی، ورزش معلولان، جانبازان و پارا المپیک و همچنین به طور خاص گفتگو پیرامون ورزش بانوان خواهد بود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نخستین حضور نمایندگان مجلس در وزارت ورزش و جوانان، نگاه ویژه ای نسبت به ورزش بانوان صورت خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، لاله افتخاری، در رابطه با دستورکار کمیسیون فرهنگی در هفته جاری و حضور نمایندگان مجلس در وزارت ورزش و جوانان گفت: تاکنون وزیر ورزش و جوانان چند بار جهت آشنایی نمایندگان با برنامه ها و دیدگاه های این وزارتخانه و گاهی نیز برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان به مجلس آمده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه برای نخستین بار است که اعضای کمیسیون فرهنگی به محل وزارت ورزش می روند، عنوان کرد: قرار است طی این جلسه در رابطه با هر دو موضوع ورزش و جوانان بحثو تبادل نظر شود.

وی در ادامه گفتگو با خانه ملت با اشاره به موضوعات ورزشی مورد بحثدر این جلسه اذعان کرد: از موضوعات مهم مورد بحثدر این جلسه مشترک، ورزش قهرمانی، ورزش معلولان، جانبازان و پارا المپیک و همچنین به طور خاص گفتگو پیرامون ورزش بانوان خواهد بود.

رئیس شورای تخصصی بسیج ورزش بانوان در ادامه با بیان اینکه تا کنون پیگیری های بسیاری در این شورا در خصوص ورزش بانوان صورت گرفته است، یادآور شد: در شورای تخصصی بسیج ورزش بانوان، نمایندگان دستگاه های مختلف ورزش بانوان عضو هستند و تا کنون نشست های بسیاری با آنها داشته ایم.

وی ادامه داد: اعضای این شورا شامل نمایندگان صداوسیما، وزارتخانه های مربوطه، دستگاه ای مختلف، معاون وزیر ورزش در امور بانوان، نماینده حوزه علمیه و نواب رئیس برخی فدراسیون ها هستند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر در این جلسه مشترک، نگاه ویژه ای به ورزش بانوان خواهد داشت لذا قرار است بنده مسائل عنوان شده در جلسات شورای تخصصی بسیج ورزش بانوان را نیز مطرح کنم.

اسلامشهر المپیک جانبازان مجلس شورای اسلامی معاون وزیر معلولان وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر