کد خبر: 230878 A

با پنجمین پیروزی پیاپی؛

درباره نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر واترپلو گفتنی اینکه این رقابت ها در طول سه ماه ۲ بار به دلیل سفر تیم واترپلوی جوانان به اندونزی و اعزام تیم واترپلوی بزرگسالان به رقابت های ساحلی تایلند دچار وقفه شد.

با پایان یافتن دور رفت رقابت های لیگ برتر واترپلو کشور سال ۱۳۹۳، تیم دانشگاه آزاد با کسب پنج پیروزی از پنج بازی به عنوان قهرمان نیم فصل این رقابت ها معرفی شد.

به گزارش ایلنا، هفته پنجم و پایانی دور رفت بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو عصر دیروز(جمعه) با برگزاری سه دیدار در شهرهای امیدیه، زنجان و گچساران به پایان رسید. در این مسابقات تیم های دانشگاه آزاد، فولاد مبارکه سپاهان و نفت و گاز گچساران با برتری مقابل حریفان خود جایگاه خود را در جدول رده بندی تثبیت کردند.

تیم بدون شکست دانشگاه آزاد با کسب پنجمین پیروزی متوالی خود ۱۰ امتیازی شد و با تفاضل گل مثبت ۳۹ عنوان قهرمان نیم فصل را از آن خود کرد.

پس از این تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان قرار گرفت. این تیم اصفهانی با کسب پیروزی چهارم خود در پنجمین دیدار جایگاه دومی خود را تثبیت کرد تا چشم به دور برگشت مسابقات و کسب عنوان قهرمانی داشته باشد.

دور رفت رقابت های لیگ برتر واترپلو در سال ۱۳۹۳ در این هفته به پایان رسید و تیم ها پس از مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیا خود را آماده حضور در مسابقات دور برگشت می کنند.

درباره نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر واترپلو گفتنی اینکه این رقابت ها در طول سه ماه برگزاری ۲ بار به دلیل سفر تیم واترپلوی جوانان به اندونزی و اعزام تیم واترپلوی بزرگسالان به رقابت های ساحلی تایلند دچار وقفه شد. با توجه به میزبانی رقابت های واترپلوی جام باشگاه های آسیا ادامه مسابقات لیگ به بعد از این رقابت ها موکول خواهد شد.

بازی تایلند رقابت فولاد مبارکه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر مسابقات لیگ برتر نفت و گاز نیم فصل نیم فصل اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر