کد خبر: 230813 A

با دعوت کمیته فنی؛

کمیته فنی فدراسیون تیراندازی با کمان اسامی ۱۲ کماندار جدید دعوت شده به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو(آقایان و بانوان) و کامپوند(بانوان) را اعلام کرد.

اسامی ۱۲ کماندار جدید دعوت شده به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان اعلام شد.

به گزارش ایلنا، کمیته فنی فدراسیون تیراندازی با کمان اسامی ۱۲ کماندار جدید دعوت شده به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو(آقایان و بانوان) و کامپوند(بانوان) را اعلام کرد.

این اسامی در بخش های مختلف به شرح زیر است:

ریکرو آقایان: ۱ - اسماعیل علی‌نژاد(آذربایجان غربی) ۲ - امین پیرعلی(اصفهان) ۳ - هیربد دربانی(کیش) ۴ - مهرداد نور محمدی(اصفهان)

ریکرو بانوان: ۱ - شیوا خرم‌شاهی(تهران) ۲ - الهام قدیم‌پور(تهران) ۳ - هدیه مظفریان(خراسان‌رضوی) ۴ - مریم محمودی‌سرشت(تهران) ۵ - فاطمه غلامی(تهران)
کامپوند بانوان: ۱ - مینو عابدی(اصفهان) ۲ - پریسا براتچی(زنجان) ۳ - عالمه هاشم‌پور(اصفهان)

این ورزشکاران از امروز زیر نظر مربیان به تمرین خواهند پرداختند.

برپایی این اردو به منظور آمادگی هر چه بیشتر کمانداران به منظور شرکت در مسابقات کاپ‌آسیایی مرحله یک این رشته که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۷ دیماه سال جاری در کشور هند برگزار می‌شود، خواهد بود.

پیش‌تر اسامی ۲۵ کماندار در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در اردوی تیم‌ملی در رشته‌های ریکرو و کامپوند اعلام شده بود که تمرینات اردوی تیم ملی رشته ریکرو از اول آذر و کامپوند از ۸ آذرماه جاری شروع شده بود.

تیراندازی با کمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر