کد خبر: 230668 A

مسابقات آزاد اهداف‌پروازی؛

نوبت هشتم مسابقات آزاد اهداف پروازی کشور در رشته تراپ آقایان، عصر امروز برگزار و طی آن علی یار محمدی توانست به جایگاه اول دست یابد.

نوبت هشتم مسابقات آزاد اهداف پروازی کشور در رشته تراپ آقایان، عصر امروز برگزار و طی آن علی یار محمدی توانست به جایگاه اول دست یابد.

به گزارش ایلنا، این رقابت‌ها در رشته تراپ در میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی در ۵ راند با حضور تیراندازانی از سراسر کشور در سطح کیفی بسیار خوبی برگزار شد.

در مرحله مقدماتی ۶ورزشکار برتر محمد حسین پرورش‌نیا(با امتیاز ۱۰۵) از اصفهان، علی قادریان(با امتیاز ۱۰۱) از تهران، علی حافظی(با امتیاز ۱۰۱) از تهران، عبدالرضا ترسلی‌خواه(با امتیاز ۹۸) از تهران، علی یار احمدی(با امتیاز ۹۶) از لرستان، سعید اسدی خیاوی(با امتیاز ۹۰) از اردبیل به ترتیب امتیاز راهی فینال مقدماتی شدند.

پس از رقابتی سنگین در این مرحله محمد حسین پرورش‌نیا و سعید اسدی‌خیاوی(نفرات پنجم و ششم) حذف شدند و عبدالرضا ترسلی‌خواه و علی قادریان برای کسب مدال‌برنز و علی یاراحمدی و علی حافظی طی یک رقابت نفس‌گیر به رقابت پرداختند که در نهایت علی یار احمدی از لرستان پس از مسابقه فینال حریف خود را پشت سر گذاشت و مدال طلای مسابقات را از آن خود کرد. علی حافظی و عبدالرضا ترسلی خواه به ترتیب در جایگاه دوم وسوم قرار گرفتند. این رقابت‌ها تا ۱۷آذر ماه در رشته تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت ادامه دارد.

اهداف‌پروازی مسابقات آزاد اهداف‌پروازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر