کد خبر: 223605 A

نوروزی با انتقاد از عملکرد گودرزی؛

تاسفانه نگاه وزیر ورزش صرفا به فوتبال معطوف شده و این در حالی است که ورزشکاران سایر رشته ها و حتی بانوان و جانبازان و معلولین افتخارات بسیار بیشتری برای ورزش کشور کسب کرده اند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: حوزه ورزش و جوانان دو بال بزرگ این وزارتخانه است و باید شخصی آن را مدیریت کند که بتواند به هر دو حوزه اهتمام ورزد.

به گزارش ایلنا، رحمت الله نوروزی در رابطه با نحوه عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت: متاسفانه نگاه وزیر ورزش صرفا به فوتبال معطوف شده و این در حالی است که ورزشکاران سایر رشته ها و حتی بانوان و جانبازان و معلولین افتخارات بسیار بیشتری برای ورزش کشور کسب کرده اند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه حوزه جوانان در وزارت ورزش و جوانان مغفول مانده و انتقادات جدی به عملکرد وزیر در این حوزه وارد است.

وی در گفتگو با خانه ملت افزود: در حال حاضر موضوع اشتغال، ازدواج و کار آفرینی متولی در وزارت ورزش و جوانان ندارد.

نوروزی تصریح کرد: حوزه ورزش و جوانان دو بال بزرگ این وزارتخانه است و باید شخصی آن را مدیریت کند که بتواند به هر دو حوزه اهتمام ورزد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: البته معتقدیم برخی از ادغام هایی که در وزارتخانه ها صورت گرفت صرفا هزینه بر بود و بدون اینکه ساختاری برای آن تعریف شود انجام شد که همین موضوع بسیاری از مشکلات در وزارت ورزش و جوانان را به وجود آورد.

ازدواج اشتغال جانبازان خانه ملت فوتبال مشکلات نماینده مردم ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر