کد خبر: 217185 A

والیبال قهرمانی جوانان آسیا - بحرین؛

تیم والیبال جوانان ایران با کسب این عنوان برای نهمین دوره متوالی روی سکوی قهرمانی جوانان آسیا ایستاد که در قاره کهن بی‌نظیر است. ایران با کسب پنج مدال طلا، فقط یک عنوان قهرمانی با کره جنوبی فاصله دارد.

تیم‌والیبال جوانان‌ایران با پیروزی در دیدار فینال مقابل چین برای پنجمین بار به مقام قهرمانی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا دست یافت.

به گزارش ایلنا، تیم والیبال جوانان ایران با پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین برای پنجمین بار به مقام قهرمانی جوانان آسیا رسید. شاگردان فرهاد نفرزاده سه ست متوالی این بازی را با نتایج ۲۵ بر ۱۹،۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ به سود خود پایان دادند.

در بازی رده‌بندی تیم جوانان کره‌جنوبی با پیروزی ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵ بر ۲۰،۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۲ مقابل بحرین به مدال برنز رسید. تیم‌های ژاپن، چین‌تایپه، قطر، تایلند، هند، قزاقستان، سری‌لانکا، عربستان، ترکمنستان و نیوزیلند نیز به مقام‌های پنجم تا چهاردهم رسیدند.

تیم والیبال جوانان‌ایران با کسب این عنوان برای نهمین دوره متوالی روی سکوی ایستاد که در قاره‌کهن بی‌نظیر است. جوانان والیبال ایران با کسب ۵ مدال طلا، فقط یک عنوان قهرمانی با کره جنوبی فاصله دارند.

تیم والیبال جوانان ایران پیش از این به مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان که سال ۲۰۱۵ در مکزیک برگزار می‌شود، صعود کرده است.

ایران بحرین ترکمنستان چین ژاپن عنوان قهرمانی قطر کره جنوبی مدال طلا والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر