کد خبر: 212628 A

به دلیل تشدید مصدومیت؛

رقابت‌های جهانی قزاقستان که نخستین مرحله انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو به حساب می‌آید از روز ۱۷ آبان‌ماه در آلماتی آغاز می‌شود.

وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ملی به دلیل تشدید آسیب دیدگی، شانس حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۴ را از دست داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا براری، دارنده مدال نقره رقابت‌های جهانی ۲۰۱۳ لهستان، که یک‌هفته قبل از اعزام تیم ملی وزنه‌برداری به بازی‎های آسیایی اینچئون، به دلیل آسیب‌دیدگی از ترکیب تیم ملی کنار گذاشته شد، با وجود انجام تمرینات فیوزیوتراپی در ۲۰ روز گذشته، بار دیگر از ناحیه همسترینگ پشت پای راست احساس درد کرد تا شانس حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۴ قزاقستان را هم از دست بدهد.

براری با تایید این خبر گفت: به گفته پزشکان طول درمان من ۲ هفته است، اما با توجه به زمان اندک باقی‌مانده تا رقابت‌های جهانی قزاقستان، متاسفانه نمی‌توانم با آمادگی‌بالا در جمع مدعیان دسته ۱۰۵ کیلوگرم حاضر شوم. به همین خاطر با اجازه کادر فنی از جمع اردونشیان خارج شدم تا با پیگیری مراحل درمانی بتوانم برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی سال آینده خودم را آماده کنم.

رقابت‌های جهانی قزاقستان که نخستین مرحله انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو به حساب می‌آید از روز ۱۷ آبان‌ماه در آلماتی آغاز می‌شود.

تیم ملی وزنه‌برداری ایران هم اکنون با ۷ وزنه‌بردار زیر نظر بهمن زارع و سید هادی پانزوان تمرینات خود را در محل کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری پیگیری می‌کند.

آسیب دیدگی المپیک ایران بازی تیم ملی تیم های ملی رقابت قزاقستان لهستان وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر