کد خبر: 212476 A

در تدارک انتقال باشگاه هستیم؛

مدت محرومیت پیام صادقیان دو ماه بود و بر این اساس وی مشکلی برای همراهی تیم پرسپولیس در روز ۲۴ مهر ماه ندارد. این مساله از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز تایید شده است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: محرومیت پیام صادقیان به پایان رسیده است و وی مشکلی برای همراهی سرخپوشان از تاریخ ۲۴ مهرماه ندارد.

به گزارش ایلنا، مهدی خواجه وند در ارتباط با وضعیت پیام صادقیان و قطعیت حضور او در دیدار جام حذفی اظهار کرد: مدت محرومیت پیام صادقیان دو ماه بود و بر این اساس وی مشکلی برای همراهی تیم پرسپولیس در روز ۲۴ مهر ماه ندارد. این مساله از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز تایید شده است.

وی در مورد مسائل و حاشیه های پیش آمده درباره حامی مالی باشگاه طی روزهای گذشته گفت: بنای کار باشگاه بر حفظ حامی مالی است، به گونه ای که کار به بهترین شکل انجام شود.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: در قرارداد حامی مالی حدود اختیارات آنها مشخص است و آنان در حوزه مسائل اقتصادی ورود می کنند و دخالتی در مباحثمدیریتی ندارند.

خواجه وند ادامه داد: درباره شایعاتی که طی روزهای اخیر در حوزه انتخاب مدیر عامل و یا اضافه شدن اعضا به هیأت مدیره مطرح شده است باید تاکید کنم که بحثهیات مدیره و تغییرات مربوط به آن در اختیار مجمع باشگاه است و تصمیم گیری ها صرفا در آن سطح صورت می گیرد که تا این لحظه هم مطلبی به باشگاه اعلام نشده است.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گفته می شود در آینده نزدیک، به منظور واگذاری سهام پرسپولیس درج آگهی صورت خواهد گرفت، خاطر نشان کرد: آن چیزی که از تکالیف هیات مدیره است تدارک انتقال باشگاه به بخش خصوصی است. جلسات متعددی هم انجام شد که آخرین آن، نشست با کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بود. در آن نشست موارد متعددی بررسی و توصیه شد اما اینکه این کار چه زمانی اجرایی شود از تکالیف و اختیارات سازمان خصوصی سازی است.

باشگاه پرسپولیس بخش خصوصی پرسپولیس جام حذفی سازمان خصوصی سازی سهام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی مسائل اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر