کد خبر: 210468 A

بازی های آسیایی اینچئون – کره جنوبی

آخرین روز مسابقات تکواندوی بازی های آسیایی، فردا در حالی برگزار می شود که ۳ نماینده ایران به روی شیاپچانگ می روند.

آخرین روز مسابقات تکواندوی بازی های آسیایی، فردا در حالی برگزار می شود که ۳ نماینده ایران به روی شیاپچانگ می روند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رقابت های تکواندوی هفدهمین دوره بازی های آسیایی که از روز سه شنبه(۸ مهرماه) در استادیوم " کانگوا دالمنز " شهر اینچئون آغاز شده، فردا به پایان می رسد.

بر اساس برنامه، فردا(جمعه) و در آخرین روز بازی ها، تکواندوکاران اوزان ۷۳ - و ۷۳ + کیلوگرم زنان و ۵۴ - و ۵۸ - کیلوگرم مردان کشورمان به رقابت خواهند پرداخت که فاطمه روحانی، اکرم خدابنده و فرزان عاشورزاده نمایندگان ایران هستند. روحانی در وزن ۷۳ - کیلوگرم، که با قرعه استراحت رو برو شده، با برنده دیدار برونئی و پاکستان مبارزه می کند که در صورت پیروزی، در مرحله بعد، تکواندوکارانی از هند و کویت را پیش رو دارد.

خدابنده، تکواندوکار وزن ۷۳ + کیلوگرم کشورمان نیز در اولین گام به مصاف " داوین سورن " از کامبوج(دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا) می رود که در صورت برتری باید با برنده دیدار نپال و ماکائو مبارزه کند.

اما فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸ - کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود، " محمد خلیفه " تکواندوکار اردنی را پیش رو دارد. این تکواندوکار مدال طلای قهرمانی نوجوانان آسیا را در کارنامه دارد. عاشورزاده در صورت برتری در این دیدار، با " کاراکت " از تایلند(دارنده مدال طلای نوجوانان جهان و طلا و نقره قهرمانی آسیا) مبارزه می کند.

تکواندو بازی های آسیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر