کد خبر: 195112 A

در دیداری تدارکاتی رقم خورد؛

تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران دومین دیدار تدارکاتی خود را صبح امروز پنجشنبه برگزار کردند که در پایان تیم آمریکا موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست یابد.

تیم ملی والیبال که برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی به آمریکا سفر کرده است در دومین مسابقه خود نتیجه را مقابل قهرمان لیگ جهانی واگذار کرد تا هر دو بازی ابتدایی خود را برابر این تیم با شکست پشت سر بگذارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران دومین دیدار تدارکاتی خود را صبح امروز پنجشنبه برگزار کردند که در پایان تیم آمریکا موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی دست یابد. در این مسابقه که در شهر لس آنجلس برگزار شد، قهرمان سال ۲۰۱۴ لیگ جهانی در سه ست متوالی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳،۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ به برتری دست یافت.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این بازی از محمد موسوی، شهرام محمودی، پوریا فیاضی، سامان فائزی، علیرضا مباشری، مهدی مهدوی و فرهاد ظریف(لیبرو) در ترکیب اولیه خود استفاده کرد و در این مسابقه بیشتر به بازیکنان جوان و تلفیقی از ترکیبی اصلی و ذخیره خود میدان داد.

شهرام محمودی که به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا حدود یک ماه از میادین دور بود در این دیدار در ترکیب تیم ملی به میدان رفت و به نظر می رسد دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و به شرایط مطلوب نزدیک می شود.

تیم ایران در نخستین بازی خود برابر تیم آمریکا نیز با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شده بود.

این سومین باخت متوالی تیم ملی والیبال ایران برابر آمریکا در ماه‌های اخیر به شمار می رود. تیم کشورمان در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی نیز ۳ بر صفر از آمریکا شکست خورده بود. آمریکا در لیگ جهانی ۲۰۱۴ عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم ایران نیز چهارم شد. قرار است این دو تیم در روزهای آینده نیز دو دیدار تدارکاتی دیگر برگزار کنند.

ایران بازی تیم های ملی سرمربی تیم ملی عنوان قهرمانی مهدی مهدوی نیمه نهایی والیبال آمریکا جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر