کد خبر: 190807 A

زیر نظر اسلوبودان کواچ؛

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریور ماه در ۶ شهر لهستان آغاز خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان از دیروز در کمپ تیم های ملی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این تمرین که زیر نظر اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی و با حضور ۱۹ بازیکن برگزار شد، ملی پوشان به کارهای بدنسازی و تمرینات تاکتیکی پرداختند.

در این تمرین شهرام محمودی که چندی پیش از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده بود نیز حضور داشت و به نظر می رسد به مرور به شرایط آمادگی بازمی گردد. علیرضا نادی از دیگر چهره های باتجربه والیبال ایران نیز که به تازگی به تیم ملی دعوت شده از جمله بازیکنان شاخص تمرین دیروز بود.

تیم ملی والیبال ایران اردوی جدید خود را با هدف آمادگی برای مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی ۲۰۱۴ برگزار می کند.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریور ماه در ۶ شهر لهستان آغاز خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران با ۱۴ بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

بازی های آسیایی ۲۰۱۴ نیز از ۲۸ شهریور ماه در اینچئون کره جنوبی آغاز می شود و تیم ایران با ۱۲ بازیکن در رقابت های والیبال این مسابقات شرکت می کند.

نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال عبارتند از:

میر سعید معروف، مهدی مهدوی، علیرضا نادی، سید محمد موسوی عراقی، عادل غلامی، آرمین تشکری، سامان فائزی، علیرضا جدیدی، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، پوریا فیاضی، علیرضا مباشری، میلاد عبادی پور، شهرام محمودی، امیر غفور، رضا قرا، فرهاد ظریف، عبدالرضا علیزاده.

تیم ملی والیبال ایران ۱۶ مرداد ماه برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی و دوستانه با آمریکا راهی شهر لس آنجلس ایالات متحده می شود.

ایران بازی تیم ملی تیم های ملی جهان رقابت لهستان مردان مهدی مهدوی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر