کد خبر: 189889 A

یک‌ دوره مسابقه بین تیم بوکس زنجان و شهرستان تکاب برگزار شد که در این مسابقه دوستانه جام رمضان، تیم بوکس زنجان مقتدرانه به پیروزی رسید.

مسئول کمیته هیئت داوران بوکس شهرستان زنجان گفت: دراین مسابقه دوستانه جام رمضان تیم بوکس زنجان مقتدرانه به پیروزی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امیر حسین صالحی زنجانی، امروز شنبه(۴مرداد) با اعلام این به خبرنگار ایلنا در زنجان خبراظهار داشت: درروزهای پایانی تیر ماه سال جاری با انتخاب نفرات برتر این رشته درسالن بوکس شهید چمران " خانه بوکس زنجان " مسابقات انتخابی برترین‌های این مسابقه برگزار شد.

صالحی با بیان اینکه نفرات برتر انتخابی به مسابقه دوستانه در شهرستان تکاب در استان آذربایجان غربی اعزام شدند، افزود: دراین مسابقه دوستانه جام رمضان تیم بوکس زنجان مقتدرانه در مقابل تیم شهرستان تکاب به پیروزی رسید.

وی با اشاره به دعوت هیئت بوکس آذربایجان غربی و همکاری مطلوب اداره تربیت بدنی و هیئت بوکس شهرستان تکاب از تیم انتخابی زنجان، تصریح کرد: ورزش بوکس شهرستان تکاب در وضعیت مناسب و روبه رشدی قرار دارد که در آینده شاهد پیشرفتهای تیم این شهرستان خواهیم بود.

مسئول کمیته داوران هیئت بوکس شهرستان زنجان در ادامه با بیان اینکه برگزاری این مسابقه تدارکاتی یکی از مسابقات مطلوب بود خاطر نشان شد: صالحی در ادامه خبر از برگزاری مسابقات انتخابی بوکس نوجوانان درآینده نزدیک در زنجان داد و گفت: برگزاری این مسابقه برای حضورنوجوانان زنجان در بازی‌های قهرمانی بوکس کشوراز تاریخ ۲۳ مرداد لغایت ۲۷ در شهرستان بانه در استان کردستان برگزار خواهد شد.

مسئول کمیته داوران هیئت بوکس شهرستان زنجان در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تدارکاتی، آمادگی و هماهنگی بیشتر در شمال کشور یادآور شد: بعد از برگزاری این مسابقه انتخابی افراد انتخابی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

آذربایجان غربی استان کردستان بازی بوکس کمیته داوران شهرستان مسابقه زنجان زنجانی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر