کد خبر: 189788 A

کار کردن با کواچ راحت است؛

در جام جهانی دنبال مدال هستیم اما کار خیلی سختی داریم. بزرگان والیبال دنیا در این مسابقات حضور دارند و هر چهار سال یک بار می‌آیند تا در این تورنمنت بزرگ مدال بگیرند.

ملی‌پوش والیبال کشورمان گفت: سطح جام جهانی والیبال از لیگ جهانی بالاتر است و مثل جام جهانی فوتبال است.

محمد موسوی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فکر می‌کنم جام جهانی والیبال سطح بالاتری نسبت به لیگ جهانی دارد و همه تیم‌ها برای شرکت در این مسابقات آماده می‌شوند. جام جهانی والیبال مثل جام جهانی فوتبال است و کارمان در این مسابقات خیلی سخت است چون حالا همه تیم‌ها روی تیم ما شناخت دارند و حساب ویژه‌ای روی ایران باز کرده‌اند.

وی افزود: انتظارات مردم و مسئولین هم از تیم‌ ملی والیبال ایران بالا رفته است و همه تیم‌ها هم با تمام قوا مقابل ما بازی می‌کنند. الان یک ماه تا مسابقات جام جهانی باقی مانده اما فقط ده روز در تهران تمرین می‌کنیم و پس از آن برای انجام بازی‌های دوستانه به آمریکا می‌رویم و بعد از آن یک هفته زمان داریم تا برای مسابقات جام جهانی در لهستان آماده شویم.

ملی‌پوش والیبال کشورمان اظهار داشت: در جام جهانی دنبال مدال هستیم اما کار خیلی سختی داریم. بزرگان والیبال دنیا در این مسابقات حضور دارند و هر چهار سال یک بار می‌آیند تا در این تورنمنت بزرگ مدال بگیرند. ما هم امید به کسب مدال داریم و اگر شانس بیاوریم و قرعه خوبی هم به ما بخورد تا ۴ تیم نهایی مسابقات می‌رویم. به نظر من احتمال دارد که به جمع چهار تیم پایانی مسابقات برسیم.

موسوی در پایان و در مورد کار کردن با کواچ در تیم ملی ایران گفت: کواچ مربی جوانی است و کار کردن با او راحت است چون او در رفاقت و دوستی با بچه‌ها وارد شده و هر چند تمرینات پرفشاری دارد اما خیلی سخت‌گیر نیست و راحت می‌شود با او کار کرد.

ایران بازی تیم ملی تیم ملی ایران جام جهانی فوتبال لهستان والیبال مسابقات مدال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر