کد خبر: 187586 A

شاخص ترین ویژگی های دور نهایی؛

شاخص ترین ویژگی های دور اول دیدارهای گروه یک فینال لیگ جهانی والیبال الاع شد.

شاخص ترین ویژگی های دور اول دیدارهای گروه یک فینال لیگ جهانی والیبال الاع شد.

به گزارش ایلنا، از شاخص ترین ویژگی دور اول دیدارهای گروه یک فینال لیگ جهانی: برای اولین بار در تاریخ، ایران توانست به نیمه نهایی لیگ جهانی دست یابد، آن هم به عنوان تیم صدرنشین گروه خود بالاتر از برزیل و روسیه ایران رکورد جدیدی در دیدار با برزیل در لیگ جهانی رقم زد. این دو تیم ۵ بار در لیگ جهانی با هم دیدار کردند که ایران ۳برد و برزیل ۲برد را در کارنامه خود به ثبت رساندند. در سایر دیدارها هم برزیل درهر ۴ مسابقه دیدار با ایران به پیروزی رسید(۲بار در جام جهانی و ۲بار در جام قهرمانان قاره ها). روسیه به عنوان تیم سوم از رسیدن به نیمه نهایی بازماند. با این برد، ایران توانست شکست ناپذیری خود را برای سومین بار به رخ همگان بکشاند. در نیمه نهایی لیگ جهانی، برزیل و ایتالیا باری دیگر رو در روی هم می ایستند.

از شاخص ترین ویژگی دور اول دیدارهای گروه H فینال لیگ جهانی:
استالیا با ۶ امتیاز به عنوان تیم صدرنشین گروه با برزیل هم دیدار شد. استرالیا به عنوان تیم سوم حذف شد و آمریکا به عنوان تیم دوم گروه با ایران رقابت خواهد کرد

ایتالیا توانست بدون از دست دادن حتّی یک ست، دور اول دیدار فینال لیگ جهانی را با ۶ امتیاز با موفقیّت به سر برساند. ایتالیا هر پنج دیدار لیگ جهانی خود با استرالیا را ۳-۰ برد. ایتالیا در ۱۰ دیدار پیشین خود با استرالیا بدون شکست از سد این تیم گذشت. ۳ ست بُرد تمام ارمغان استرالیایی ها در این ۱۰دیدار بود.

ایتالیا ایران برزیل جام جهانی رقابت روسیه نیمه نهایی والیبال جهانی استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر