کد خبر: 187584 A

فدراسیون جهانی تیراندازی اعلام کرد؛

مسابقات کویت مختص کشورهای آسیایی است که تیراندازان کشورمان در این مسابقات از شانس بیشتری برای رسیدن به المپیک برخوردار هستند.

فدراسیون جهانی تیراندازی، مسابقات سهمیه بندی شده جهت شرکت در المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، مسیر کسب سهمیه المپیک ریودوژانیروی برزیل را که در شهریور ماه سال ۱۳۹۵ برگزار می شود اعلام کرد که بر اساس این برنامه ریزی، تیراندازان می توانند جواز حضور در این مسابقات را کسب کنند.

بر اساس این گزارش، در مسابقات گرانادای اسپانیا که ۱۵ شهریور برگزار می شود، در تراپ مردان ۳ نفر، تراپ بانوان ۳ نفر و تراپ دوبل ۲ نفر، مسابقات مکزیک۹ اسفند۹۳، تراپ مردان و بانوان و تراپ دوبل هر کدام ۲ نفر، ۲۸ اسفند ۹۳ در مسابقات العین امارات در رشته های تراپ مردان و بانوان و تراپ دوبل هر کدام دو سهمیه، در چهارم اردیبهشت ۹۴ و در مسابقات لارناکای قبرس در تراپ مردان و بانوان و تراپ دوبل هر رشته ۲ سهمیه، پانزدهم مرداد و در گابالای آذربایجان در هر رشته ۲ سهمیه، هجدهم شهریور و مسابقات لوناتو ایتالیا در هر رشته یاد شده ۲ سهمیه و بالاخره در مسابقات کویت که دهم‌آبانماه سال ۹۴ برگزار می شود در تراپ مردان ۴ نفر، تراپ بانوان یک نفر و در تراپ دوبل ۲ نفر می توانند جواز حضور در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ را دریافت کنند.

مسابقات کویت مختص کشورهای آسیایی است که تیراندازان کشورمان در این مسابقات از شانس بیشتری برای رسیدن به المپیک برخوردار هستند.

اسپانیا المپیک ایتالیا برزیل تیراندازی کویت مردان مسابقات سهمیه تراپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر