کد خبر: 187489 A

مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا؛

مه لقا جام بزرگ با کسب ۵۷۳ امتیاز و تنها با ۲ امتیاز اختلاف از رسیدن به فینال بازماند و در رده چهاردهم این رشته ایستاد.

در مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا و در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان، ورزشکاران کشورمان توانستند رده های دوازدهم تا چهاردهم را به نام خود ثبت کنند.

به گزارش ایلنا، مسابقات جایزه بزرگ خوان کارلوس اسپانیا، عصر جمعه در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان و با حضور ورزشکاران کشورمان در این رشته برگزار شد که الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد، مه لقا جام بزرگ، نجمه خدمتی و دینا فرزاد خواه، اعضای تیم تفنگ ایران در این رشته بودند.

بر اساس این گزارش در این رشته که ۳۴ ورزشکار از سراسر جهان در آن حضور داشت، الهه احمدی و نرجس امامقلی نژاد، پس از ارائه یک رقابت خوب با قهرمانان این رشته، تنها با اختلاف یک امتیاز از ۶۰۰، از رسیدن به فینال بازمانده و در رده های دوازدهم و سیزدهم قرار گرفتند. همچنین مه لقا جام بزرگ با کسب ۵۷۳ امتیاز و تنها با ۲ امتیاز اختلاف از رسیدن به فینال بازماند و در رده چهاردهم این رشته ایستاد.

نجمه خدمتی با امتیاز ۵۶۸ و دینا فرزادخواه با امتیاز ۵۶۷ به ترتیب در رده های هفدهم و نوزدهم رشته تفنگ سه وضعیت بانوان قرار گرفتند. در این بخش، ورزشکارانی از سنگاپور، آمریکا و فرانسه در رده های اول تا سوم ایستادند.

اما در تفنگ درازکش آقایان که با حضور ۶۰‌ ورزشکار مطرح این رشته برگزار شد، حسین باقری تنها نماینده مرد کشورمان در این رقابت ها، پس از یک مسابقه سخت برابر رقبای نامدار این رشته، در نهایت جایگاه سی ام تفنگ درازکش مردان را به خود اختصاص داد. در این رشته ورزشکارانی از آمریکا و بلاروس مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات بین المللی جایزه بزرگ خوان کارلوس اسپانیا از تاریخ ۲۴ الی ۳۰ تیر، با حضور ورزشکارانی از سراسرجهان برگزار می شود.

اسپانیا ایران بلاروس جهان رقابت فرانسه مردان رشته امتیاز رده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر