کد خبر: 179554 A

مسابقات اهداف پروازی اروپا؛

این مسابقات از فردا با شروع تمرین رسمی در رشته اسکیت زنان و مردان پیگیری و فینال های آن در ۲ روز پایانی برگزار می شود.

فینال رشته تراپ دوتایی اهداف پروازی، عصر دیروز برگزار شد و طی آن، ورزشکاری از انگلستان توانست به مدال طلای این رشته دست یابد.

به گزارش ایلنا، مسابقات اهداف پروازی قهرمانی اروپا در کشور مجارستان، عصر دیروز با برگزاری فینال رشته تراپ دوتایی پیگیری شد و طی آن استیون اسکوت از انگلستان توانست بالاتر از سایر رقبای خود در جایگاه نخست این رقابت ها ایستاده و مدال طلای این رشته را از آن خود کند. واسیلی موسین از روسیه و هابرت اولجنیک از اسلواکی نیز توانستند در مکان‌های دوم و سوم این رشته بایستند.

در تراپ دوتایی بزرگسالان، مارکو اینوسنتی از ایتالیا، ویتالی فوکیف از روسیه و آندرس لئو از آلمان در رده‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند، اما این رشته در رده سنی جوانان نیز برگزار و باز تیراندازی از انگلستان یعنی جیمز ددمن بود که مدال طلای این رشته را به نام خود ثبت کرد.

همچنین ناتان لی‌ژورب از کشور مالت و آنتوان اسلپوشکین از روسیه نیز توانستند با قرار گرفتن در رده‌های دوم و سوم به مدال طلا و برنز این رقابت‌ها دست یابند. کریل فوکیف از روسیه، آندرا وسکوی از ایتالیا و فیلیپ فراج از اسلواکی در جایگاه های چهار تا ششم تراپ دوتایی جوانان ایستادند.

این مسابقات از فردا با شروع تمرین رسمی در رشته اسکیت زنان و مردان پیگیری و فینال های آن در ۲ روز پایانی برگزار می شود.

مسابقات اهداف پروازی قهرمانی اروپا، از شانزدهم تا بیست و هفتم جون، در مجارستان برگزار می‌شود.

آلمان ایتالیا تیراندازی رقابت روسیه زنان مدال طلا مردان رشته اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر