کد خبر: 175300 A

با حضور اعضای تیم ملی در محل سفارت؛

در جریان حضور اعضای تیم ملی وزنه برداری در سفارتخانه مجارستان، حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه برداری با سفیر مجارستان در تهران، دیدار و گفتگو کرد.

اعضای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان که امروز(سه شنبه) برای اخذ روادید به سفارتخانه مجارستان در تهران رفته بودند، ضمن ارائه مدارک مورد نیاز کارهای مربوط به روادید را بدون هیچ مشکلی به انجام رساندند.

به گزارش ایلنا از فدراسیون وزنه برداری، مجید عسکری، مرتضی رضائیان، جابر بهروزی، کیانوش رستمی، رسول تقیان، محمدرضا براری، نواب نصیرشلال، بهادر مولایی، رشید شریفی و بهداد سلیمی به همراه بهمن زارع، سید هادی پانزوان و جورج زالای، اعضای کادر فنی و همینطور حسین رضازاده رییس فدراسیون وزنه برداری در محل سفارتخانه مجارستان در تهران حاضر شدند تا برای دریافت روادید این کشور اقدام کنند.

در جریان حضور اعضای تیم ملی وزنه برداری در سفارتخانه مجارستان، حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه برداری با سفیر مجارستان در تهران، دیدار و گفتگو کرد.

طرفین در این دیدار پیرامون تعاملات ورزشی دو کشور در رشته وزنه برداری مذاکره کردند.

سفیر مجارستان ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای تیم ملی وزنه برداری کشورمان در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی و رقابت های جهانی در قزاقستان، برای برپایی اردوهای تدارکاتی تیم های ورزشی کشورمان در مجارستان به خصوص در رشته های وزنه برداری، کشتی، هندبال و واترپلو قول هرگونه مساعدت را داد.

تیم ملی وزنه برداری کشورمان قرار است از روز ۱۵ تیر اردوی ۲۰ روزه را در کمپ بین المللی تاتای مجارستان برگزار کند.

مرحله سوم اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران با حضور ۱۰ وزنه بردار از سوم خرداد در شهر چابکسر استان گیلان آغاز شده است و ملی پوشان امروز بعد از انجام کارهای سفر خود به مجارستان دوباره به چابکسر بازمی گردند و تا پایان خرداد در این شهر تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.

بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی در روزهای ۲۸ شهریور ماه تا ۱۲ مهر ماه سال جاری برگزار می شود.

مسابقه های وزنه برداری قهرمانی سال ۲۰۱۴ جهان که انتخابی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل است، در روزهای ۱۳ تا ۲۵ آبان ماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.

اردوی تیم ملی ایران بازی برزیل تیم ملی حسین رضازاده رقابت فدراسیون وزنه برداری کشتی وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر