کد خبر: 173080 A

با حضور در مرقد امام خمینی؛

در این مراسم وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های ورزشی به همراه مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف در حرم مطهر حضور یافتند و به مقام شامخ بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

در آستانه بیست و پنجمین سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، جامعه ورزش و دکتر گودرزی صبح امروز دوشنبه با حضور در حرم مطهر بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایلنا، در این مراسم محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، سید نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی وحرفه ای، سیدمناف هاشمی معاون توسعه منابع وپشتیبانی، امیررضا خادم معاون حقوقی، امورمجلس و استان ها، شعبانی بهار معاون توسعه ورزش های همگانی، رباب شهریان معاون امور ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان و رییسان فدراسیون های ورزشی به همراه مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف در حرم مطهر حضور یافتند و با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

همچنین با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرمه امام خمینی(ره) از رشادت ها و فداکاری های بانوی بزرگ انقلاب تجلیل کردند.

پیش از این مدیران، پیشکسوتان، قهرمانان و مسوولان ورزشی کشور شنبه شب با یادگار امام راحل در نشست صمیمانه ای در حسینیه جماران حضور یافتند.

دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان کشورمان به دلیل حضور در کمیسیون اقتصادی دولت و بررسی موضوعات مربوط به وزارت ورزش و جوانان و بیمه ورزشکاران با کمی تاخیر در مرقد مطهر امام راحل(ره) حضور یافت.

امام خمینی انقلاب پیشکسوتان جامعه جمهوری اسلامی ایران حرم مطهر زنان کمیسیون اقتصادی وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر