کد خبر: 173072 A

با حضور در آکادمی ملی المپیک؛

از تیم بولینگ آقایان که از دو ماه پیش تمرینات خود را به صورت جدی برای حضور در بازیهای آسیایی اینچئون آغاز کرده اند تست آمادگی جسمانی گرفته شد.

ملی‌پوشان حاضر در اردوی تیم ملی بولینگ آقایان و بانوان با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و زیر نظر کارشناسان این مرکز برای دومین بار در سال جاری تست آمادگی جسمانی دادند.

به گزارش ایلنا، از تیم بولینگ آقایان که از دو ماه پیش تمرینات خود را به صورت جدی برای حضور در بازیهای آسیایی اینچئون آغاز کرده اند تست آمادگی جسمانی گرفته شد.

سام سلیمی سرمربی تیم ملی بولینگ آقایان ضمن اشاره به این موضوع که این آزمون از ۲۸ بولینگ باز آقای باقی مانده در اردوی تیم ملی گرفته شد گفت: در ابتدای اردوها ما کار خود را با ۳۸ ورزشکار آغاز کردیم و اکنون پس از گذشت دو ماه و پس از برگزاری رقابتهای درون اردویی نفرات حاضر در اردو به ۲۴ نفر کاهش یافتند.

سلیمی به مسابقات و اردوهای برون‌مرزی تیم اشاره کرد و گفت: دو مورد اعزام به خارج از کشور خواهیم داشت که اولی در اواخر تیرماه و در کشور ترکیه است و پس از آن در اواسط مرداد تیم ملی بولینگ آقایان سفری را به امارات خواهد داشت و در مسابقات آزاد بولینگ امارات شرکت خواهیم کرد و پس از این دو اردو است که به ترکیب اصلی و ۶ نفره خود خواهیم رسید.

پس از تیم بولینگ آقایان که با نفرات کامل در تست شرکت کردند بانوان بولینگ باز نیز با پنج ورزشکار از ۱۰ بولینگ باز حاضر در اردوی این تیم با حضور در آکادمی ملی المپیک و شرکت در این آزمون، آمادگی جسمانی خود را مورد ارزیابی قرار دادند.

اردوی تیم ملی المپیک ترکیه تیم ملی سرمربی تیم ملی آمادگی جسمانی تست بولینگ آقایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر