کد خبر: 164557 A

لیگ برتر بسکتبال؛

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام موفق شد در نخستین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال مهرام را شکست دهد تا یک گام از این تیم به کسب عنوان قهرمانی نزدیک تر شود.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام موفق شد در نخستین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال مهرام را شکست دهد تا یک گام از این تیم به کسب عنوان قهرمانی نزدیک تر شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نخستین دیدار فینال رقابت های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن اندیشه ماهشهر با مصاف پتروشیمی و مهرام برگزار شد که تیم پتروشیمی موفق شد نخستین بازی را ۷۸ بر ۶۲ به سود خود به پایان برساند تا نسبت به حریف تهرانی خود یک گام به فتح دوباره لیگ برتر نزدیک تر شود.

در کوارتر نخست این دیدار پتروشیمی موفق شد ۲۹ بر ۱۷ بازی را به سود خود به پایان برساند تا نشان دهد در خانه قصد ندارد اجازه خودنمایی به رقیب نامدار خود بدهد.

در کوارتر دوم مهرام دست به جبران زد و موفق شد با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ بازی را به سود خود به پایان ببرد ولی شاهد بازی سر در گم و کم گلی بودیم. در مجموع نیمه نخست با برتری ۳۹ بر ۲۹ به سود پتروشیمی به پایان رسید تا دو تیم به وقت استراحت بروند.

در کوارتر سوم بازی نزدیکی را از دو تیم شاهد بودیم و مهرام باز هم موفق تر از میزبان کار کرد و موفق شد با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ کوارتر را به سود خود به پایان برساند تا فاصله خود را با پتروشیمی کمتر کند و امیدوار باشد که این بازی را در خانه حریف واگذار نکند.

در کوارتر چهارم نیز پتروشیمی بهتر کار کرد و موفق شد ۲۶ بر ۱۵ بازی را به سود خود به پایان ببرد تا در مجموع با برتری ۷۸ بر ۶۲ این بازی را با برتری به پایان برساند.

دیدار دوم این دو تیم فردا در همین سالن برگزار خواهد شد.

گیبسون بهترین بازیکن این میدان بود که بارها و بارها با حرکات زیبا و گل هایی که به ثمر می رساند سالن مسابقه را به وجد آورده بود. بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ چین امروز موفق شد ۴۱ امتیاز برای پتروشمی کسب کند تا چهره پر فروغ میدان باشد.

گفتنی است، فینال لیگ برتر به صورت ۴ از ۷ برگزار می شود. قهرمان لیگ برتر پس از کسب چهارمین پیروزی در فینال مشخص خواهد شد.

همچنین در دیدار رده بندی نیز دانشگاه آزاد به مصاف تیم ذوب آهن رفت که این بازی با پیروزی ۷۶ بر ۷۲ تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید.

دیدار های رده بندی لیگ برتر به صورت ۲ از ۳ برگزار می گردد.

بسکتبال پتروشیمی چین دانشگاه آزاد ذوب آهن رده بندی لیگ برتر فینال لیگ برتر فینال لیگ برتر بسکتبال کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر