کد خبر: 164477 A

جوانگرایی نیاز به زمان دارد؛

معتقدم جوانگرایی که سرمربی تیم ملی فوتسال انجام داده، جواب خواهد داد. ما نیاز به زمان داریم تا با تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان، شرایط فوتسال ایران را بهتر از گذشته کنیم.

رئیس کمیته فوتسال معتقد است تیم‌هایی که در رقابتهای جام ملت‌های فوتسال آسیا حضور دارند دیگر مانند گذشته ضعیف نبوده و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت.

به گزارش ایلنا، سیدرضا افتخاری با اشاره به دیدار تیم ملی برابر اندونزی خاطر نشان کرد: بازی برابر اندونزی بسیار راحت بود. در بین بازی، زمان‌هایی را شاهد بودیم که بازیکنان موقعیت را از دست می‌دادند و یا کمی بی‌احتیاط بازی می‌کردند، معتقدم این موضوع به این دلیل بود که خسوس تیم دوم و سوم خود را به زمین مسابقه فرستاد تا آنها را ارزیابی کند.

وی افزود: همه تیم‌ها با قدرت در این بازی‌ها ظاهر شده‌اند و نباید آنها را دست کم گرفت. تیم اندونزی پیش از شروع بازی‌ها در تایلند یک دیدار دوستانه برگزار کرد که این بازی را با نتیجه دو بر یک به سود خود تمام کرد. پس اندونزی دیگر آن تیمی نیست که برابر ایران به میدان بیاید و ۱۰ گل بخورد و برود.

رئیس کمیته فوتسال در ادامه بیان کرد: معتقدم جوانگرایی که سرمربی تیم ملی فوتسال انجام داده، جواب خواهد داد. ما نیاز به زمان داریم تا با تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان، شرایط فوتسال ایران را بهتر از گذشته کنیم.

افتخاری در خصوص دیدار تیم ملی ایران مقابل چین گفت: کادر فنی این تیم را به خوبی آنالیز کرده و شناخت بسیار خوبی از چین دارند اما باز هم می‌گویم تیم‌ها همه برای قهرمانی آماده شده‌اند. ما نیز امکانات خوبی را برای تیم ملی فوتسال فراهم کرده و امیدوار هستیم با دست پر به ایران باز گردیم.

ایران بازی تایلند تیم ملی چین زمین سرمربی تیم ملی فوتسال جوان اندونزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر