کد خبر: 157730 A

برای حضور در اردوی تیم ملی؛

تمرینات این تیم به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت پیگیری خواهد شد که صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۱ و عصر ها از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می شود.

سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران از چهار بازیکن دیگر برای حضور در اردوی این تیم دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، پیمان اکبری چهار بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی ب والیبال دعوت کرد که از امروز دوشنبه به ملی پوشان در اردو ملحق شدند. محمد فلاح سرعتی زن تیم سایپا، معین رحیمی سرعتی زن تیم بندر امام، شاهین مفیدی لیبروی تیم متین ورامین و کمال قریشی قدرتی زن تیم جواهری گنبد چهار بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی ب هستند.

تمرینات آماده سازی تیم ملی ب والیبال برای شرکت در جام کنفدراسیون والیبال آسیا و چند تورنمنت بین المللی زیر نظر پیمان اکبری به عنوان سرمربی و مسعود آرمات، رضا ابراهیمی و ایرج مقدم(مربیان تیم ملی)، علی محمدی فر(فیزیوتراپ) و مهرداد مهرانپور(آنالیزور) از دهم فروردین ماه آغاز شده است.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم به شرح زیر است:
بهزاد حیدرشاهی، فرهاد سال افزون و رسول نجفی(پاسور)، مصطفی شریفات، سجاد دهنوی، محمد فتحعلی، عابدینی، علی رشیدی، مسعود غلامی(سرعتی)، علیرضا نصر اصفهانی، سید جواد معنوی نژاد، سعید جواهری توانا، حامد تارودی، سعید شیرود، مجتبی قلی زاده(دریافت کننده)، جواد حسین آبادی، رضا صفایی و امین علوی(پشت خط زن)، مجتبی یوسفی، عبدالرضا علیزاده و ابوالفضل قلی پور(لیبرو).

تمرینات این تیم به صورت ۳ روز تمرین و یک روز استراحت پیگیری خواهد شد که صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۱ و عصر ها از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار می‌شود.

اردوی تیم ملی ایران تیم ملی سایپا والیبال بازیکن ساعت دعوت پیمان اکبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر