کد خبر: 157716 A

پس از حضور در مسابقات جهانی:

بر اساس رده بندی منتشر شده دو شمشیرباز ایران با صعود ۱۴ و ۸ پله ای جایگاه های خوبی را از آن خود کرده اند.

فدراسیون جهانی شمشیربازی رده بندی برترین های این رشته در بخش انفرادی اسلحه سابر را منتشر کرد. بر اساس رده بندی منتشر شده دو شمشیرباز ایران با صعود ۱۴ و ۸ پله ای جایگاه های خوبی را از آن خود کرده اند.

به گزارش ایلنا، بر اساس رده بندی منتشر شده از سوی فدراسیون بین المللی شمشیربازی که متاثر از رقابت های جام جهانی روسیه نیز است، مجتبی عابدینی با ۸ پله صعود مواجه شده و از رده ۵۱ به رده ۴۳ ارتقا یافته است.

این شمشیرباز که در مسابقات جام جهانی روسیه جایگاه سی و هفتم را به خود اختصاص داد در میان برترین های آسیایی نیز از رده ششم به رده چهارم ارتقا یافته است. عابدینی در حالی در این جایگاه قرار گرفته که سه شمشیرباز از کره جنوبی در رده های اول تا سوم بهترین های آسیا قرار گرفته اند.

در رده بندی انفرادی بهترین های شمشیربازی اسلحه سابر جهان، محمد رهبری نیز صعودی ۱۴ پله ای داشته و از رده ۷۱ به ۵۷ رسیده است. رهبری در میان آسیایی ها نیز با یک پله صعود صاحب جایگاه هشتم شده است.

علی پاکدامن و محمد فتوحی دیگر شمشیربازان اسلحه سابر ایران در رده بندی بهترین های جهان هستند که به ترتیب با ۱۰ و ۶ امتیاز در رده های ۱۱۹ و ۱۴۳ قرار گرفته اند.

ایران جام جهانی جهان رقابت های جام جهانی روسیه کره جنوبی صعود جهانی رده سابر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر