کد خبر: 156298 A

از سوی کادر فنی؛

مرحله اول از مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو درحالی با هوگوی الکترونیکی برگزار شد که ۹۸ تکواندو کار در ۶ وزن(۵۸ -، ۶۸ -، ۷۴ -، ۸۰ -، ۸۷ - و ۸۷ +) برای راهیابی به اردوی تیم ملی با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

مرحله دوم انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا روز جمعه ۱۵ فروردین‌ماه به میزبانی خانه تکواندو برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مرحله اول از مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو درحالی با هوگوی الکترونیکی برگزار شد که ۹۸ تکواندو کار در ۶ وزن(۵۸ -، ۶۸ -، ۷۴ -، ۸۰ -، ۸۷ - و ۸۷ +) برای راهیابی به اردوی تیم ملی با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

منتخبین این مسابقات، صبح روز شنبه(نهم فروردین) در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کرده و تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کادرفنی آغاز کردند.

طبق برنامه از پیش تعیین شده دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا نیز روزجمعه پانزدهم فروردین ماه در محل خانه تکواندو برگزار می گردد.

بیست و یکمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا ۲۰۱۴، پنجم تا هشتم خرداد ماه سال جاری درشهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

نفرات برتر راه یافته به اردوی تیم ملی به شرح زیر می باشند:

وزن دوم:

ابوالفضل یعقوبی(مازندران)

فرزان عاشور زاده(مازندران)

وزن چهارم:

سروش احمدی(مازندران)

سید حسین احسانی(مازندران)

وزن پنجم:

سید احمد خسرو فرد(فارس)

بهنام بیات(البرز)

وزن ششم:

میلاد بیگی(اصفهان)

امید عمیدی(تهران)

وزن هفتم:

احمد محمدی(مازندران)

پوریا عرفانیان(تهران)

وزن هشتم:

مرتضی شیری(آذربایجان شرقی)

علی محمد پور(مازندران)

کوروش رجلی(البرز)

گفتنی است تیم ملی تکواندو کشورمان در دوره قبلی مسابقات قهرمانی آسیا که در شهر هوشیمینه ویتنام با هدایت بیژن مقانلو و کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز به مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت.

آذربایجان شرقی اردوی تیم ملی اصفهان انتخابی تیم ملی تکواندو تیم ملی مدال طلا مسابقات قهرمانی آسیا وزن ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر