کد خبر: 155541 A

محمدی‎اصل در گفتگو با ایلنا:

امیدواریم با رفع مشکلات باشگاه‌داری وکمک بخش خصوصی، ورزش لرستان در سال ۹۳ بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.

امیدواریم با رفع مشکلات باشگاه‌داری و کمک بخش خصوصی، ورزش لرستان در سال ۹۳ بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به پیشرفت ورزش لرستان در ابعاد قهرمانی و همگانی استان گفت: خوشبختانه لرستان در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی جایگاه خوبی در کشور دارد و امیدواریم با رفع مشکلات باشگاه‌داری و کمک بخش خصوصی ورزش لرستان در سال ۹۳بتواند کارنامه موفقی داشته باشد.

رضا محمدی‎اصل در ادامه با اشاره به این‎که در سال ۹۳ رؤسای هیأت‌های ورزشی باید تعامل نزدیکی با فدراسیون‌ها داشتند باشند، خاطرنشان کرد: رئیس و نواب رئیس با ایجاد روابط نزدیک‌تر با رؤسای فدراسیون و تقاضای میزبانی مسابقات سطوح مختلف بودجه مناسبی را برای هیأت‌ها جذب کنند تا بتوانند امسال با حضور پررنگ و قدرتمندتری در رقابت‌های منطقه‌ای و کشوری حضور داشته باشند.

وی با بیان این‎که در خرداد ماه سال جاری به دلیل برگزاری انتخابات مدارس زودتر از موعد تعطیل خواهند شد، گفت: هیأت‌ها با تصویب تقویم ورزشی امسال برنامه‌ریزی ایجاد و برگزاری مدارس ورزشی رشته‌های مختلف را در دستور کار داشته باشند تا تابستان ۹۳ از نظر کمی نونهالان، نوجوانان و جوانان بیشتری را به ورزش جذب کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: امسال سال بسیار حساسی برای کشور محسوب می‌شود و در عرصه ورزش نیز باید تلاش هیأت‎ها بر این باشد که با صرفه‎جویی و هزینه کمتر نسبت به سال گذشته بیشترین بهره‎وری و نتایج را بدست آورند.

وی در خصوص برنامه‎های سال ۹۳ ورزش استان، اظهار کرد: با توجه به رشد فضاهای ورزشی استان امسال به دنبال میزبانی مسابقات فرا ملی و بین‌المللی خواهیم بود و در سایر ابعاد نیز با جدیت ورود پیدا خواهیم کرد.

محمدی‎اصل ادامه داد: سال گذشته در بحثزیرساخت‎های ورزشی، چندین مجموعه بزرگ ورزشی در استان به بهره‎برداری رسید و امسال نیز مجموعه‎های دیگری را در دست اجرا خواهیم داشت و سالن‎های در دست ساخت برخی هیأت‎ها از جمله جودو، تکوندو و اسکواش را به بهره‎برداری خواهیم رساند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خطاب به روسای هیأت‎های ورزشی گفت: کاردر سال ۹۳ بسیار مشکل‎تر از سال ۹۲ خواهد بود و مدیرانی موفق هستند که قدرت ریسک پذیری و جذب منابع داشته باشند و امسال نیز به هیأت‎های فعال بودجه بیشتری بودجه اختصاص می‎یابد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی لرستان نگاه ویژه‎ای به رشته‎هایی همچون رزمی، جودو، کشتی، گلف، هاکی، فوتبال و والیبال داریم و امید می‎رود کارهای خوبی در این زمینه صورت بگیرد و بتوانیم امسال در میادین مختلف موفق ظاهر شویم.

محمدی‎اصل همچنین با ابراز خرسندی از عملکردانجمن ورزشی‌نویسان استان تصریح کرد: لرستان با کمک تحلیل‎ها، گزارش‎های فنی، انتقادهای منصفانه و سازنده خبرنگاران ورزشی‎نویس توانسته جایگاه مطلوبی در کشور داشته باشد و امروزه ورزشی نویسان لرستانی نقش و جایگاه مؤثری در پیشرفت ورزش داشته و دارند و حضور تیم‎های مختلف ورزشی در لیگ‎های سطوح کشوری باعثشد این عملکرد بهتر و بیشتر از قبل باشد.

وی افزود: لرستان جزو معدود استان‎های کشور محسوب می‎شود که خبرنگاران ورزشی بسیار قوی در آن فعالیت می‎کنند و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز همواره نگاه حمایتی از رسانه‎ها و مطبوعات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

اداره کل ورزش و جوانان استان های کشور بخش خصوصی رسانه رقابت کشتی مدیرکل ورزش و جوانان مشکلات والیبال هاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر