کد خبر: 152222 A

برای حضور در تورنمنت بین المللی هلند؛

رقابت های بین المللی هلند جزء تورنمنت های A کلاس دنیاست که از امتیاز بالایی در رنکینگ جهانی برخوردار است که کسب نتایج مطلوب توسط ملی پوشان کشورمان می تواند جایگاه آنها را در رده بندی رنکینگ جهانی ارتقاء دهد.

تیم ملی تکواندوی کشورمان با ۸ تکواندوکار صبح چهارشنبه عازم هلند می شود تا در مسابقات بین المللی آمستردام شرکت کند.

به گزارش ایلنا، رقابت های بین المللی هلند جزء تورنمنت های A کلاس دنیاست که از امتیاز بالایی در رنکینگ جهانی برخوردار است که کسب نتایج مطلوب توسط ملی پوشان کشورمان می تواند جایگاه آنها را در رده بندی رنکینگ جهانی ارتقاء دهد.

تکواندوکاران ملی پوش ایران فردا(دوشنبه) آخرین مرحله از تمرینات خود را در خانه تکواندو انجام می دهند و صبح چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه از طریق استانبول راهی آمستردام می شوند تا در مسابقات جام پادشاهی هلند بر روی شیاپچانگ بروند.

یوسف کرمی، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، ‌ ‌فرزاد عبداللهی، بهنام اسبقی، سجاد مردانی، ‌ هادی مستعان و مسعود حجی زواره اعضای تیم ملی را تشکیل می دهند که با کادر فنی متشکل از بیژن مقانلو به عنوان سرمربی، مهدی بی باک و مهرداد یوسفی به عنوان مربی، ترکیب تیم ملی کشورمان را در این دوره از مسابقات تشکیل می دهند.

گفتنی است بیست و چهارمین دوره رقابت های تکواندو، جام پادشاهی هلند در روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفند ماه جاری در آمستردام برگزار خواهد شد.

ایران تکواندو رقابت ملی پوش هلند ملی پوشان المللی استانبول آمستردام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر