کد خبر: 152210 A

نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال؛

شهرداری ارومیه موفق شده بود در بازی نخست با نتیجه ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵ بر ۲۱،۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۵ کاله را شکست دهد.

تیم والیبال کاله مازندران با برتری بر شهرداری ارومیه ضمن جبران شکست بازی نخست، موفق شد کار را به بازی سوم کشیده تا تیم فینالیست لیگ برتر در بازی سوم مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین بازی از روز دوم مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال عصر امروز دو تیم کاله‌مازندارن و شهرداری‌ارومیه در دومین بازی این مرحله به مصاف هم رفتند که تیم کاله برنده این دیدار بود تا ضمن جبران ناکامی بازی نخست کار را به بازی سوم بکشد.

کاله‌ مازندران موفق شد دیدار دوم را با نتیجه ۳ بر یک به سود خود رقم بزند تا کار دو تیم به تساوی یک بر یک بکشد و نخستین فینالیست لیگ برتر در بازی سوم مشخص شود.

شهرداری ارومیه بازی را بهتر آغاز کرد و موفق شد در ست نخست ۲۵ بر ۱۹ برنده از زمین خارج شود ولی این کاله بود که خیلی زود به بازی برگشت و در ست دوم ۲۵ بر ۲۳ پیروزی را از آن خود کند تا دو تیم یک بر یک شوند. در ست سوم هم کاله تیم برتر میدان بود و موفق شد در پایان ۲۵ بر ۲۰ حریف آذری خود را شکست دهد تا دو تیم به ست چهارم بروند.

در ست چهارم هم برتری از آن کاله بود و شاگردان بهروز عطایی بازی منسجمی را ارائه کردند. آذری‌ها در ادامه تلاش می‌کردند بازنده این ست نباشند و کار را به ست پنجم و پایانی بکشانند ولی در پایان این کاله بود که بازی را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود خود رقم بزند تا بازی در مجموع ۳ بر یک به سود مازنی‌ها باشد.

شهرداری ارومیه موفق شده بود در بازی نخست با نتیجه ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵ بر ۲۱،۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۵ کاله را شکست دهد.

بازی زمین شهرداری لیگ برتر لیگ برتر والیبال نیمه نهایی والیبال موفق جبران کاله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر