کد خبر: 151954 A

والیبال مربی همسطح ولاسکو می‌خواهد؛

وینگادا یکی از گزینه‌های مورد نظر فدراسیون فوتبال برای تیم امید بود اما برای امضای قرارداد نهایی باید فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک با هم تصمیم بگیرند که چنین صحبتی با کمیته المپیک انجام نشده است.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در مورد توافق نهایی فدراسیون فوتبال با نلو وینگادای پرتغالی برای سرمربیگری تیم فوتبال امید گفت: هنوز قرار داد این مربی قطعی نشده و تا زمانی که این قرارداد بین طرفین امضا نشده نمی‌توان حضور وینگادا را در تیم امید قطعی دانست.

شاهرخ شهناری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: با وجود اینکه انتخاب سرمربی تیم امید جزو اختیارات فدراسیون فوتبال است ولی برای مذاکرات نهایی مسئولان کمیته ملی المپیک نیز باید نظر مشورتی خود را اعلام کنند.

شهنازی تصریح کرد: وینگادا یکی از گزینه‌های مورد نظر فدراسیون فوتبال برای تیم امید بود اما برای امضای قرارداد نهایی باید فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک با هم تصمیم بگیرند که چنین صحبتی با کمیته المپیک انجام نشده است.

وی با بیان اینکه اساسا مسائل فنی به حیطه اختیارات فدراسیون‌ها مربوط می‌شود و کمیته ملی المپیک در این گونه مسائل دخالت نم‌ کند اظهار داشت: ما تنها نظر مشورتی خود را اعلام می‌کنیم و هدف مان این است تا فدراسیون‌ها بهترین انتخاب را برای تیم های ملی داشته باشند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک یادآور شد: فدراسیون والیبال هم برای انتخاب سرمربی بدنبال گزینه خوب خارجی است و ما هم از نظر آنها استقبال کردیم و خواستیم با توجه به در پیش بودن بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی مربی همسطح ولاسکو برای تیم ملی والیبال استخدام شود.

شهنازی در ادامه به نشست‌های تخصصی با مسئولان فدراسیون‌های ورزشی و بررسی برنامه آنها برای بازی‌های آسیایی اشاره کرد و یادآور شد: جلسات خوبی را با روسا، دبیران و اعضای کادر فنی ۱۸ فدراسیون با چشم‌انداز بازی‌های آسیایی داشتیم و تلاش داریم تا مشکلات فدراسیون‌ها را برای حضور قدرتمند در این مسابقات برطرف کنیم و نقاط ضعف کار رشته‌های ورزشی را کاهش دهیم که در مجموع جلسات بسیار پرباری داشتیم.

المپیک بازی تیم ملی تیم های ملی رشته های ورزشی فدراسیون فوتبال فوتبال کره جنوبی مشکلات والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر