کد خبر: 139271 A

سال آینده میزبانی‌های بین‌المللی زیادی داریم؛

شرایط آب و هوایی مناسب در کیش به همراه امکانات مصلوب، این جزیره را به عنوان بهترین مکان برای برگزاری مسابقات و همچنین برپایی اردو برای تیم های ملی و باشگاهی کشورمان تبدیل کرده است.

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش این نوید را داد که به زودی این جزیره به عنوان پایگاه قهرمانی درسطح منطقه تبدیل شود.

حسین جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان این مطلب افزود: شرایط آب و هوایی مناسب در کیش به همراه امکانات مطلوب، این جزیره را به عنوان بهترین مکان برای برگزاری مسابقات و همچنین برپایی اردو برای تیم های ملی و باشگاهی کشورمان تبدیل کرده است.

وی ادامه داد: ما حتی در زمینه میزبانی از تیم‌های خارجی نیز این قابلیت را داریم که تیم‌های ورزشی کشورهای مختلف، چه باشگاهی و چه ملی، اردوهای آماده‌سازی خود را در کیش برگزار کنند.

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات کیش در مورد کاهش فعالیت‌ها و میزبانی‌های این جزیره در ماه‌های اخیر خاطرنشان کرد: مدتی بود جزیره کیش با کاهش میزبانی مسابقات و اردوها روبرو بود، اما درحال حاضر و با توجه به توسعه فضاهای ورزشی و ایجاد امکانات مناسب، این مشکل برطرف شده است.

وی در ادامه به برنامه‌های آتی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش اشاره کرد و گفت: حدود ۲۰ روز دیگر مسابقات بین‌المللی اسکواش را در پیش داریم. اسفندماه نیز رقابت‌های تنیس فیوچرز را میزبانی خواهیم کرد و اواخر فروردین سال آینده نیز مسابقات غرب آسیا در کیش برگزار خواهد شد که طی آن ورزشکاران کشورهای غرب آسیا در ۸ رشته با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

جلالی در مورد برگزاری رقابت‌های تنیس جام حذفی کشور در کیش نیز اظهار داشت: ۳۰ تیم مختلف در این مسابقات حضور داشتند که در نهایت با قهرمانی تیم البرز گاز کیش به پایان رسید. در مجموع مسابقات بسیار خوبی را شاهد بودیم.

رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی، میزبانی جزیره کیش برای تنیس فیوچرز را اتفاقی مهم برای این جزیره دانست و گفت: طی روزهای دوم تا ۲۳ اسفند ماه آینده حدود ۱۰۰ تنیسور داخلی و خارجی رقابت های خود را در کیش انجام می دهند که ما برای برگزاری این رویداد مهم کاملا آماده هستیم.

تیم های ملی جام حذفی دوومیدانی رقابت شرایط آب و هوایی گاز کیش جزیره تنیس اسکواش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر