کد خبر: 138621 A

با تصمیم کمیته انضباطی والیبال؛

در جلسه کمیته انضباطی امروز فدراسیون والیبال به مسائل به وجود آمده در مسابقه کاله مازندران و باریج اسانس رسیدگی کرد.

در جلسه کمیته انضباطی امروز فدراسیون والیبال به مسائل به وجود آمده در مسابقه کاله مازندران و باریج اسانس رسیدگی کرد.

به گزارش ایلنا، در دیدار کاله مازندران و باریج اسانس کاشان مسائلی به وجود آمد که منجر به ضبط کارت شرکت در لیگ برتر حمزه زرینی(کاله) و فرهاد قائمی(باریج اسانس) شد که کمیته انضباطی در جلسه امروز خود به آن رسیدگی و پس از ارائه گزارش و توضیحات ناظر مسابقه و بازیکنان رای زیر را صادر کرد:

در مورد حمزه زرینی پس از تشکیل جلسه و بررسی موضوع و گزارش ناظر عمل ایشان در حدی نبود که منجر به صدور حکم شود ولی در خصوص آقای فرهاد قائمی، تذکر شفاهی به وی داده شد.

جلسه کمیته محرومیت یک جلسه‌ای برای گنبدی‌ها

در این جلسه پس از قرائت گزارش ناظر مسابقه، ناصر شهنازی به دفاع ازخودمطالبی را بیان کرد و سپس خلیل یگانه مجد ناظر، مسعود یزدانپناه داور و محمدرضا جواهری مدیر عامل جواهری گنبد در خصوص این مسابقه نکاتی را مطرح کردند. در آخر کمیته انضباطی شامل رئیس و دبیر این کمیته، دبیر فدراسیون، رئیس سازمان لیگ، رئیس کمیته داوران و نمایندگان وزارت ورزش پس از مشورت رای خود را صادر کرد که به شرح زیر است:

نظربه تخلف تیم بندرعباس درترک میدان مسابقه نتیجه مسابقه باخت فنی سه برصفربه نفع تیم جواهری گنبد اعلام گردید. به علت رفتارتوهین آمیزتماشاگران تیم جواهری گنبد این تیم به برگزاری یک مسابقه خانگی بدون تماشاگر محکوم گردید. آقای ناصرشهنازی به لحاظ برخورد خارج ازانتظاریک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان مسابقات لیگ محکوم گردید.

سازمان لیگ کمیته انضباطی کمیته داوران لیگ برتر والیبال وزارت ورزش جلسه مسابقه حمزه قائمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر