کد خبر: 135671 A

توجه یه بومی‌گرایی ضروری است؛

مسوولان ورزش استان باید در کنار حامیان مالی تیم های ورزشی حضور فعال داشته باشند و آن ها را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.

رییس هیات شمشیربازی خراسان رضوی گفت: اگر به فکر تداوم موفقیت ورزش استان هستیم باید به سمت حمایت از تیم های پایه ای گام برداریم.

به گزارش ایلنا، مجید مهرور اظهار داشت: خوشبختانه طی مدت اخیر شاهد موفقیت های خوبی برای ورزشکاران و تیم های خراسانی در عرصه ورزش کشور هستیم ولی تا زمانی که به صورت زیربنایی و پایه ای از هیات ها و باشگاه های ورزشی استان حمایت نکنیم این موفقیت ها مداوم نخواهد بود.

وی افزود: در حال حاضر بسیاری از هیات های ورزشی استان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که در صورت افزایش حمایت اسپانسرها، می توانند زمینه ساز موفقیت باشگاه ها و ورزش استان در آینده باشند.

رییس هیات شمشیربازی استان ادامه داد: اگر بتوانیم حامیان مالی را در کنار حمایت از تیم های بزرگسالان به سمت تیم های پایه ای سوق دهیم قطعا آینده ورزش استان را تضمین خواهیم کرد.

مهرور توجه یه بحثبومی گرایی در ورزش را ضروری دانست و گفت: حامیان مالی نقش بسیار زیادی در موفقیت تیم ها دارند ولی باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که پیشبرد اهداف ورزش استان در گرو پرورش ورزشکاران بومی می باشد.

وی در ادامه گفت: مسوولان ورزش استان باید در کنار حامیان مالی تیم های ورزشی حضور فعال داشته باشند و آن ها را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.

رییس هیات شمشیربازی خراسان رضوی خاطر نشان ساخت: اگر چه نظارت کامل و صحیح بر عملکرد باشگاه ها از سوی مسوولان ضروری است ولی نباید کاری کنیم که حامیان مالی ورزش از ادامه حمایت خود دلسرد و منصرف شوند.

مهرور تاکید کرد: البته در بحثیافتن حامی مالی برای تیم های ورزشی باید به تمامی رشته ها به یک اندازه توجه کنیم تا در آینده شاهد موفقیت رشته های ورزشی مختلف باشیم.

خراسان رضوی رشته های ورزشی مد مشکلات ورزش ورزشی استان مالی حامیان مهرور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر