کد خبر: 129217 A

با ۱۳ رای از مجموع آرای ماخوذه؛

احمد کیفی با ۱۳ رای از مجموع آرای ماخوذه اعضای مجمع به مدت ۴ سال رییس هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی شد.

احمد کیفی با ۱۳ رای از مجموع آرای ماخوذه اعضای مجمع به مدت ۴ سال رییس هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی شد.

به گزارش ایلنا، مجمع انتخاب رییس هیات نجات غریق و غواصی استان صبح امروز ۲۴ آذر ماه با حضور دبیر فدراسیون، معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست و نائب رییس این هیات و نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران، استخرها، شهرستان ها و آموزش و پرورش در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

فرشاد نقشه کش، کیومرثمهرور، حسین گرایلی، احمد کیفی، محمدقدیر هلالیان، حمید سیاران، مرتضی سادات و محمدعلی عزیزی در غیاب عباسعلی کاظمی ۸ کاندید حاضر در این مجمع بودند که در ابتدا به توضیح برنامه های خود پرداختند.

با کنارگیری گرایلی و سادات به نفع احمد کیفی و همچنین هلالیان و عزیزی به نفع کیومرثمهرور رای گیری با حضو ۴ کاندیدای باقی مانده آغاز شد.

در پایان رای گیری احمد کیفی با ۱۳ رای در مقابل تنها رای کسب شده کیومرثمهرور و ۴ رای مخدوش به مدت ۴ سال به عنوان رییس، سکان هدایت هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی را عهده دار شد.

دبیر فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور با اشاره به عملکرد خوب هیات خراسان رضوی در سطح کشور طی سال های گذشته، اظهار کرد: این هیات در چند سال اخیر همیشه یکی از بهترین هیات های کشور بوده و رییس جدید نیز باید در این راستا عمل کند.

حبیب خمجانی افزود: خراسان رضوی یکی از استان های بزرگ کشور است که باید به نجات غریق آن توجه ویژه ای شود و از رییس جدید توقع می رود که برای رشد و ارتقای آن بیشتر از گذشته تلاش کند.

وی تصریح کرد: موضوع نجات غریق در سطح کشور نیز در حال پیشرفت و طی سال های اخیر توسعه بسیاری داشته است.

دبیر فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور گفت: هیات های ورزشی محل تلاش و ارائه خدمت به ورزشکاران و جامعه است و روسای هیات ها باید در این راه از تجربیات پیشکسوتان به خوبی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه ما نیروهای خوب و پیشکسوتان ارزنده مان را از دست نخواهیم داد، افزود: در جلسه ای که در فدراسیون داشتم تصمیم بر آن شد آقای علی پور لطیفی که به مدت ۴ دوره ریاست هیات خراسان رضوی را بر عهده داشته و تلاش های ارزنده ای در عرصه پژوهش ورزشی کشور انجام داده است، به عنوان سرپرست کارگروه تحقیقات و پژوهش فدراسیون منصوب شود.

معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از برگزاری مجمع و اشاره به وقفه به وجود آمده در برگزاری آن، گفت: سوء تفاهم هایی در خصوص وجود تقابل بین اداره کل و فدراسیون در چند ماه گذشته برای تعدادی از دوستان وجود داشت در صورتی که این موضوع درست نیست.

خسرو منعمی تصریح کرد: اداره کل بدون هماهنگی با فدراسیون ها نمی تواند کارهایش را پیش ببرد و فدراسیون ها نیز برای پیشبرد اهداف خود به این هماهنگی و همکاری نیاز دارند.

وی با بیان اینکه بنای کار ما بر اساس همکاری متقابل است، افزود: هدف مسوولان حوزه ورزش خدمتگذاری به مردم است که امیدواریم رییس جدید هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی با تعامل با پیشکسوتان و فعالان این حوزه در این جهت تلاش کند.

احمد کیفی رییس جدید هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: با شناساندن نجات غریق به عموم مردم با کمک جامعه نجات غریق استان به دنبال ارتقای جایگاه استان در این رشته هستیم.

وی ادامه داد: در این راستا بهره گیری از کار گروهی و خرد جمعی و همچنین تجربیات پیشکسوتان و کارشناسان ارزنده استان در دستور کار خواهد بود.

کیفی با تاکید بر اهمیت حفظ اماکن ورزشی و استخرهای شنا، اظهار کرد: قطعا تجهیز استخرها و اماکن ورزشی به لوازم امداد و نجات بسیار حائز اهمیت است که باید به آن توجه خاص صورت بگیرد.

رییس هیات نجات غریق و غواصی استان با اشاره به اهمیت آموزش در جهت پیشبرد اهداف هیات، اظهار داشت: در صددیم کارگروهی با نام تحقیق و پژوهش در هیات ایجاد کنیم که قطعا از تجربیات آقای پور لطیفی در این زمینه بهره خواهیم برد.

وی با بیان اینکه در بعد قهرمانی در استان اقدامات زیادی انجام نشده است، تاکید کرد: به منظور بهبود این موضوع نیز تلاش خواهیم کرد چرا که نجات غریق خراسان رضوی همواره جزو تیم های برتر کشور بوده است.

آموزش و پرورش اداره کل ورزش و جوانان امداد و نجات پیشکسوتان جامعه خراسان رضوی رشد معاون هیات غریق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر