کد خبر: 129159 A

باید از کرمی و رجلی استفاده شود؛

مقانلو تازه کار خود را به عنوان سرمربی تیم ملی شروع کرده و یک مقدار باید به او حق بدهیم و منتظر باشیم ببینم در آینده چه نتایجی کسب می‌کند.

پیشکسوت تکواندوی کشورمان معتقد است مقانلو تازه کار خود را به عنوان سرمربی تیم ملی شروع کرده و یک مقدار باید به او حق بدهیم و منتظر باشیم ببینم در آینده چه نتایجی کسب می‌کند.

مجید افلاکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا با اشاره به نتایج تیم ملی تکواندو در مسابقات انتخابی المپیک منچستر بیان داشت: اگر واقعیت را بخواهید من خودم اطلاع ندارم بیژن مقانلو به عنوان سر مربی جدید تیم ملی چند روز با ملی‌پوشان تمرین کرده یا تمرینات بدنسازی به چه شکلی بوده؟ یا با چه سطح آمادگی پا به مسابقات منچستر گذاشته‌اند، اما باید توجه داشت بحثانتخابات ریاست فدراسیون خود به خود روی عملکرد بازیکنان هم یک مقدار تاثیر گذاشته، ضمن اینکه کادر فنی می‌توانسته از بچه‌های دیگری مانند یوسف کرمی برای مسابقات منچستر استفاده کنند.

وی افزود: کوروش رجلی هم می‌توانست عضو تیم اعزامی به منچستر باشد. آنها دارای پتانسیل بالایی هستند. البته باید یک موضوع را هم در نظر بگیریم و آن اینکه بیژن مقانلو تازه کار خود را به عنوان سرمربی تیم ملی شروع کرده و یک مقدار باید به او حق بدهیم و منتظر باشیم ببینم در آینده چه نتایجی کسب می‌کند.

افلاکی درخصوص انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو و اعلام پیشکسوتان این رشته در حمایت از کاندیدای خاصی گفت: حمایت صد درصدی من و جامعه تکنواندو از کسی است که طی سال‌های گذشته موفقیت‌هایی را در مدیریت تکواندو داشته و کارنامه‌اش موفق بوده است. ما نباید روی شخصی که دارای ثروت و یا جایگاهی است چشم بسته عمل کنیم. ما باید از کسی حمایت کنیم که طی ۲۰ سال فعالیتش در فدراسیون و نموداری که از کارنامه‌اش به جا گذاشته رو به رشد بوده و آن کسی نیست جز محمد پولادگر.

این پیشکسوت تکواندو تاکید کرد: من طی صحبت‌هایی که با ملی‌پوشان سابق و کنونی تکواندو داشتم متفق‌القول از شخص پولادگر حمایت کردند. من هم که ۱۳ سال عضو تیم ملی بودم و ۹ سال هم به عنوان مربی به تیم ملی خدمت کردم می‌شود گفت ۲۲ سال ملی‌پوش بودم اما نمی‌شود گفت «تیم ملی ارثپدری من است»، در یک مقطعی وظیفه داشتم به تیم ملی کمک کنم و حالا به خاطر یکسری مسائل که برای خودم موجه بود نخواستم با آن کادر ادامه بدهم، اما پولادگر به عنوان ر ئیس فدراسیون در کار خود موفق بوده و در جمعی که کاندیدا شده‌‌اند او اصلح‌تر است.

وی افزود: ما باید واقع‌بین باشیم کرسی‌های جهانی و آسیایی که برای تکواندو به دست آوردیم توسط پولادگر بوده و نباید حکایت هاشمی‌طبا رئیس وقت سازمان تربیت‌بدنی دوباره اتفاق بیفتد و ما کرسی Ioc را از دست دادیم، الان هم کرسی‌های تکواندو را از دست بدهیم.

المپیک انتخابات پیشکسوتان تکواندو تیم ملی ثروت جامعه سازمان تربیت بدنی سرمربی تیم ملی ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر