کد خبر: 129094 A

طالب‌پور تاکید کرد:

کشور ما با برخورداری از جمعیت جوان که در بهترین زمان برای برنامه‌ریزی‌های ورزشی قرار دارد، در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد.

رییس پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور گفت: مهمترین موضوع ورزش کشور در وضعیت موجود، تدوین یک برنامه منسجم مدیریت بر منابع موجود است.

به گزارش ایلنا، مهدی طالب‌پور با بیان این مطلب اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ها در کشور ما معمولا یا آرمانی و بلندپروازانه است که دست یافتن به آن غیرممکن است و یا گاهی بی‌برنامه هستیم و ظرفیت‌های موجود در کشور را بدون استفاده رها می‌کنیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از منابع موجود برای نیل به پیشرفت در ورزش کشور، افزود: عوامل زیادی برای رسیدن به موفقیت دخیل است که عمده آنها در کشور ما وجود دارد.

رییس پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور با اشاره به وجود ظرفیت‌های ورزشی و قهرمانی فراوان در کشور، گفت: کشور ما با برخورداری از جمعیت جوان که در بهترین زمان برای برنامه‌ریزی‌های ورزشی قرار دارد، در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد.

طالب‌پور خاطرنشان کرد: قطعا برای بهبود روند هماهنگی بین عوامل مختلف و مدیریت منابع در حوزه ورزش باید از یافته‌های جدید علمی و روز دنیا بهره برد.

وی گفت: با شناختی که از تیم مدیریتی جدید وزارت ورزش و جوانان دارم پس از کسب شناخت و انجام بررسی‌های لازم در مدت زمانی کوتاه، با وجود محدودیت‌های مالی و سیاسی، آینده خوبی را برای ورزش کشور پیش بینی می‌کنم.

رییس پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور افزود: افرادی مدیریت ورزش کشور را در دست دارند که می‌توانند با برنامه‌ریزی‌های خود شرایط رشد و پیشرفت روز افزون آن را فراهم کنند.

رشد وزارت ورزش و جوانان ورزش ورزشی مدیریت منابع جوان طالب لزوم موجود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر