کد خبر: 1242094 A

گزارش اتحادیه جهانی از پدیده کشتی آمریکا در 10 سال گذشته؛

سایت اتحادیه جهانی کشتی، گزارشی را در مورد جردن باروز آزادکار مطرح آمریکایی به رشته تحریر درآورده و در آن به شانس این کشتی گیر عنوان دار برای شکستن رکورد جان اسمیت و آدلین گری اشاره کرده است.

به گزارش ایلنا، این کشتی گیر 33 ساله در گفت و گویی که با سایت اتحادیه جهانی کشتی داشته، گفت: این رویای من از زمان قهرمانی در المپیک 2012 لندن بوده که بتوانم رکورد 6 مدال طلای جان اسمیت و آدلین گری را با کسب هفتمین مدال طلای خود بشکنم.

وی ادامه داد: من همیشه به دنبال این بودم که خود را بعنوان بهترین کشتی گیر تاریخ آمریکا مطرح کنم اما اکنون به دنبال این هستم که خود را در جمع برترین کشتی گیران دنیا ببینم و این برای من هیجان انگیز است.

باروز در مورد شرایطی که در آن قرار دارد گفت: شرایط با سال 2011 بسیار متفاوت است من تعهدات زیادی خارج از کشتی دارم. الان خیلی ها با کشتی من آشنا هستند و فیلم های زیادی از من وجود دارد که همه آن را تماشا می کنند و الان می خواهند که من را ناک اوت کنند، بنابراین می فهمم که در چه موقعیتی قرار دارم.

این کشتی گیر خوش فیزیک آمریکایی که در اوایل دوران حرفه ای خود بعنوان فردی مغرور، باهوش و تیزبین شناخته می شد به نظر می رسد هنوز هم در سطح بالایی از آمادگی جسمی و فنی قرار دارد که برای او آسان نبوده است، وی در این مورد گفت: ایمان، ثبات، بودن با افراد بزرگ، جلوگیری از مصدومیت ها یک موهبت است. اما شما فقط اخلاق کاری، تغذیه، ریکاوری و تمرکز را می بینید. من باید از بدنم مراقبت کنم. کارهای درست را انجام می دهم تا مطمئن شوم که می توانم بمانم و اینکه توانسته ام از آسیب دیدگی جلوگیری کنم و بسیاری از این شرایط یک شانس برای من بوده است.

دارنده 5 مدال طلای جهان و یک مدال طلای المپیک در مورد شرایط بدنی اش گفت: 12 سال از دوران حرفه ای من می گذرد و من نسبت به جوانان تازه وارد اختلاف سنی زیادی دارم اما الان تیزتر، باهوش تر و باهوش تر هستم با اینکه سنم بالاتر است اما بهتر از سایرین هستم و برای اینکه خود را در این شرایط نگه دارم مسافت های زیادی را طی کردم.

این کشتی گیر آمریکایی که چند بار برای کشتی گرفتن در ایران حضور داشته است گفت: تلاش و نگرش و روحیه من جنگجو است و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به تیمم کمک کنم، این موضوع برای من سخت خواهد بود اما به آن متعهد هستم.

انتهای پیام/
فدراسیون کشتی کشتی آزاد جردن باروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر