کد خبر: 117363 A

شریعتمداری می‌تواند به ورزش کمک کند؛

اولویت‌های من دادکان، شریعتمداری و مهرعلیزاده است چون دادکان دانش ورزش و احاطه به مسائل بین‌المللی داشته و ارتباط خوبی با جامعه ورزش دارد و سوابق درخشانی در دوران مدیریتش در ورزش کشور دارد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: اگر قرار است به ورزش به عنوان یک بازوی کشور برای آرامش جامعه و شادابی جوانان نگاه کنند، بهترین نیروی که می‌توانند برای وزارت ورزش انتخاب کنند محمد دادکان است.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: باید ببینیم چه نگاهی به ورزش ما حاکم است. اگر قرار باشد به ورزش به عنوان یک بازوی کشور برای آرامش جامعه و شادابی جوانان این مملکت نگاه کنیم، بهترین نیرویی که می‌توانند برای تصدی وزارت ورزش انتخاب کنند، محمد دادکان است. باید ببینیم تصمیم‌گیری‌ها بر چه اساسی است و اگر برای شکوفایی و گسترش ورزش باشد، بهترین نمره را محمد دادکان می‌گیرد. البته شریعتمداری هم سال‌ها کنار ورزش بوده و خودش کاراته‌کار است و می‌تواند به ورزش کمک کند.

وی افزود: این روزها بحثحضور معرفی محسن مهرعلیزاده هم مطرح است که وی هم سابقه و توانایی خوبی در ورزش دارد و نمی‌شود از کنار اسمش به راحتی گذشت، اما اولویت‌های من دادکان، شریعتمداری و مهرعلیزاده است چون دادکان دانش ورزش و احاطه به مسائل بین‌المللی داشته و ارتباط خوبی با جامعه ورزش دارد و سوابق درخشانی در دوران مدیریتش در ورزش کشور دارد.

درودگر در پایان گفت: اولویت اصلی برای انتخاب وزیر ورزش بیشتر سیاسی است تا ورزش و به همین دلیل می‌گویم که شریعتمداری بیشتر می‌تواند شانس داشته باشد، اما اگر شریعتمداری یا مهرعلیزاده هرکدام انتخاب شوند و بیایند باید از محمد دادکان به عنوان معاون فنی وزارت ورزش و جوانان استفاده شود.

جامعه محمد دادکان معاون وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان ورزش شریعتمداری ملوان دادکان درودگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر