کد خبر: 117241 A

پس از انجام ۵۶۸ مبارزه در ۳ روز؛

انتخابی تیم ملی نوجوانان به منظور حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ چین‌تایپه و کسب سهمیه المپیک، از چهارشنبه ۸ آبان آغاز و به مدت ۳ روز در خانه تکواندو پیگیری شد.

با پایان سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و انجام ۵۶۸ مبارزه، ۵۵ نوجوان هوگوپوش به مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی راه یافتند.

به گزارش ایلنا، مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر، ‌ به منظور حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ چین تایپه و کسب سهمیه المپیک، از چهارشنبه هشتم آبان ماه آغاز و به مدت ۳ روز در خانه تکواندو پیگیری شد.

به منظور برگزاری هرچه بهتر این دوره از رقابتها و معرفی برترین نفرات برای حضور در ترکیب تیم ملی، ‌ کمیته مسابقات فدراسیون سهمیه حضور در این دیدارها را به مدال آوران مسابقات آسیایی، ‌ جهانی، قهرمانی کشور و مدعیان حاضر در رقابتهای لیگ برتر و دسته یک در رده سنی متولدین ۱۱ / ۱۰ / ۷۵ الی ۱۰ / ۱۰ / ۷۸ اختصاص داد.

با پایان سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و انجام ۵۶۸ مبارزه، ۵۵ نوجوان هوگوپوش به مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی که در نیمه اول آذر ماه برگزار می‌شود راه یافتند.

نفرات برتر اوزان دهگانه دعوت شده به مرحله دوم مسابقات انتخابی عبارتند از:
وزن اول:
۱ - حمیدرضا عزیزی از البرز
۲ - مهدی اسحاقی از البرز
۳ - حسین حیدری از زنجان

وزن دوم:
۱ - محمد اصلانی از قزوین
۲ - نریمان مریدانی از البرز
۳ - محمد حسین صدیقی از گیلان

وزن سوم:
۱ - هادی تیران ولی پور از البرز
۲ - رضا یعقوبی از گیلان
۳ - سهیل کرمی از زنجان

وزن چهارم:
۱ - کامران امانلو از زنجان
۲ - فرشاد خورسند از اصفهان
۳ - منان بابایی از مازندران
وزن پنجم:
۱ - رضا جعفر پور از مازندران
۲ - سید مهران قوام از البرز
۳ - کمیل دلپاک از آذربایجان غربی

وزن ششم:
۱ - سبحان حاج حسینی از تهران
۲ - پارسا اسماعیلی از کرمانشاه
۳ - علی بختیاری از قم

وزن هفتم:
۱ - مهدی ملکی از تهران
۲ - محمد شیردل از مازندران
۳ - سید مصطفی کسایی فر از فارس

وزن هشتم:
۱ - دانیال صالحی مهر از مازندران
۲ - محسن جباری از قم
۳ - محمد باقر جزینی از تهران

وزن نهم:
۱ - علی جباری از اصفهان
۲ - رضادهقانی از مازندران
۳ - ابوالفضل احمدی از تهران

وزن دهم:
۱ - امیر حسین امیدی از تهران
۲ - مسعود قهرمانی از زنجان
۳ - سید حسین حسینی مازندران

همچنین در پایان مسابقات با تصمیم کمیته فنی، افراد ذیل نیز به مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شدند:

مهرداد ایزدی از کرمانشاه، سید شهاب حسینی از تهران، محمد سالاری از البرز، امیر حسین محمدی از زنجان، امیر محمد سلمان زاده از البرز، امین نوروزی از آ. شرقی، سید رضا هاشمی از مازندران، امیر حسین رحیمی از تهران، حمید قربانی از زنجان، امیر حسین ناظمی از البرز، امیر محمد حاج کاظمی از تهران، مهدی یوسفی از آذربایجان شرقی، محمد خدابخش از اصفهان، سپهر ملکی از تهران، مهدی اصغری از تهران و علی عاشوری از گیلان، محمود درودگر از هرمزگان، رشید تنومند از آ. غربی، حسین بابانژاد از گیلان، محمد علی اسکندر زاده از تهران، علیرضا ریحانی از البرز، سهیل محمدیان از البرز، نیما معظمی از البرز، فرشاد قیاسی از تهران، علی فاضلی از اردبیل

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اصفهان المپیک تکواندو تیم ملی چین قم اردبیل نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر