کد خبر: 117225 A

مسابقات آسیایی تیراندازی با کمان؛

امیر کاظم‌پور که در بازی‌های انفرادی مانند همیشه عمل نکرد در بازی‌های میکس به همراه مینو عابدی تیم‌های اندونزی و کره را شکست داده و به فینال رسیدند.

در مسابقات آسیایی تیر اندازی با کمان، حمزه نکوئی کماندار کامپوند مردان ایران قهرمان مسابقات انفرادی شد و تیم میکس کامپوند با حضور کاظم پور و عابدی به نایب قهرمانی مسابقات رسید.

به گزارش ایلنا، موفقیت ملی پوشان کامپوند ایران در مسابقات آسیایی تیراندازی با کمان با یک مدال طلا تکمیل شد. حمزه نکوئی بازیکن کامپوند مردان که در مسابقات کشورهای اسلامی نیز عملکرد خوبی داشت در بازی‌های آسیایی از امیر کاظم‌پور برترین نفر کامپوند مردان در چند سال گذشته نیز جلو زد و به قهرمانی بازی‌ها رسید.

نکوئی در دور اول قرعه استراحت داشت. در دور یک شانزدهم بازیکن اندونزیایی را پشت سر گذاشت و در مرحله یک هشتم با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۷ بازیکن چین تایپه را برد. وی در دور یک چهارم با نتیجه نزدیک ۱۴۴ بر ۱۴۳ حریف هندی را شکست داد و در نیمه نهایی با بازیکن دیگری از هند ابتدا ۱۴۴-۱۴۴ مساوی شد اما در دور بعد این بازیکن را هم شکست داد. نکوئی در دیدار فینال با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۱ ورما آبشیشک را برد و قهرمان کامپوند مردان شد. اسماعیل عبادی در پایان بازی‌ها نهم و امیر کاظم پور هفدهم شدند.

نایب قهرمانی تیم میکس کامپوند

امیر کاظم‌پور که در بازی‌های انفرادی مانند همیشه عمل نکرد در بازی‌های میکس به همراه مینو عابدی تیم‌های اندونزی و کره را شکست داده و به فینال رسیدند. این دو بازیکن در دیدار فینال با نتیجه ۱۵۱ بر ۱۵۰ بازی را به تیم هند واگذار کرده و مدال نقره میکس را دریافت کردند.

عابدی در بخش انفرادی حریفان هنگ‌کنگی و هندی را شکست داد اما در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۴۰ از یونگ سو جونگ بازیکن کره‌ای باخت و حذف شد.

شبنم سرلک و سکینه قاسم‌پور دو کماندار دیگر کامپوند بانوان در مرحله یک شانزهم با هم روبرو شدند که سرلک این دیدار را با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۰ برد و در دور بعدی از حریف کره‌ای شکست خورد.

بازیکنان نوجوان اعزامی به چین تایپه نیز به ترتیب در مراحل اولیه دور حذفی از بازی ها حذف شدند و تنها دلیار فرهمند موفق شد با شکست حریف بنگلادشی تا دور یک چهارم صعود کند اما در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۲ بازی را به کماندار مالزیایی واگذار کرد و حذف شد.

ایران بازی تیراندازی چین کشورهای اسلامی مدال طلا مردان نیمه نهایی اندونزی هند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر