کد خبر: 112949 A

ابوالفضل اکبری:

تهیه کننده جدید ورزش از نگاه دو گفت: قصد داریم در سری جدید برنامه ورزش از نگاه دو با پرداختی متفاوت و نگاهی اجتماعی به سراغ سوژه ها برویم.

تهیه کننده جدید ورزش از نگاه دو گفت: قصد داریم در سری جدید برنامه ورزش از نگاه دو با پرداختی متفاوت و نگاهی اجتماعی به سراغ سوژه ها برویم.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل اکبری تهیه کننده سری جدید برنامه ورزش از نگاه دو ضمن بیان مطلب فوق افزود: جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از مدیران شبکه ۲ که مسئولیت این برنامه سابقه دار و ارزشمند را به من دادند و تا بحال بصورت ویژه از تیم جدید حمایت نموده اند تشکر کنم.

تهیه کننده سابق برنامه آبی شو ادامه داد: سری جدید برنامه از پنج شنبه ۲۵ مهر ماه به روی آنتن می رود که سعی شده با کمک یک تیم فکری با محتوایی کاملا متفاوت در خدمت علاقمندان به این برنامه باشیم. قصد داریم در این برنامه که بصورت دو روز در هفته(شبهای پنج شنبه و شنبه) پخش خواهد شد یه پرونده و سوژه خاص را مطرح کرده و در برنامه بعدی به جمع بندی آن بپردازیم.

اکبری با تاکید بر توجه این برنامه بر زوایای پنهان ورزش اظهار داشت: تمام تلاشمان بر این است تا با توجه به محدودیت برنامه های ورزشی ضمن توجه به مسایل روز ورزش، بحثهای مغفول مانده در دیگر برنامه های ورزش محور را نیز هدف قرار دهیم تا بتوانیم بگونه ای متفاوت به معرفی نقاط ضعف و قوت ورزش برای موفقیت های بیش از پیش ورزش بپردازیم.

وی یادآور شد: یکی از مهمترین تفاوتهای این برنامه با برنامه های ورزشی تلویزیونی این است که تهیه کننده و عوامل به جای پرداختن به موضوعات مختلف ورزش کشور در فاصله زمانی در هر برنامه، توجه خود را معطوف به تنها یک موضوع کرده و در حقیقت با گشودن پرونده ای مختص آن سوژه، از جمیع جهات و زوایای دید مختلف به بررسی موضوع مورد بحثمی پردازند.

در این راه جدا از کارشناسان ورزش، از نظرات اهالی سیاست، دولتمردان، مجلس شورای اسلامی و مسئولین سایر سازمان ها و نهادها که به نوعی با ورزش ارتباط داشته و یا در چگونگی روند حرکتی ورزش کشور نقش ایفا می کنند، برای بررسی دقیق تر موضوع مورد استفاده قرار می گیرد. این نقطه نظرات عمده که بخشی از محتوای برنامه را شامل می شوند در قالب گزارش، مصاحبه و در صورت لزوم حضور در استودیو و شرکت در گفت و گوی زنده، ارایه خواهد شد. از طرفی تمام پلی بک ها و گزارشها صرفا مرتبط با موضوع بحثو گفت و گوی برنامه خواهد بود.

وی در پایان گفت: این قول را می دهم که خیلی زود و بعد از گذشت چند قسمت از برنامه مخاطبین ورزش تفاوتها و نگاه نویی را که وعده اش را دادیم کاملا احساس کنند. قطعا برای رسیدن به برنامه ایده آل که مورد انتظار و توقع بحق مردم عزیزمان است به یاری اهالی ورزش و مجموعه فدراسیونها، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و همچنین پیشکسوتان، کارشناسان، قهرمانان و مربیان هستیم که شک ندارم آنها نیز به دلیل داشتن دغدغه های مشترک همراهی خواهند کرد.

المپیک پیشکسوتان مجلس شورای اسلامی مصاحبه وزارت ورزش ورزش تهیه سیاست نگاه نگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر