کد خبر: 112937 A

دوچرخه سواری باشگاه‌های آسیا؛

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ایران از اعلام آمادگی ۷ تیم خارجی برای حضور در رقابت‌های دوچرخه سواری حام باشگاه‌های آسیا در تهران خبر داد.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ایران از اعلام آمادگی ۷ تیم خارجی برای حضور در رقابت‌های دوچرخه سواری حام باشگاه‌های آسیا در تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، تیم ها از جمله چین، تایلند، قزاقستان، ازبکستان و مالزی هستند که به همراه ۴ تیم داخلی رقابت‌های دوچرخه سواری جام باشگاه‌های آسیا را در تهران برگزار می کنند.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ایران با اشاره به حضور ۱۰ تیم خارجی در رقابت‌های سال گذشته گفت: به دلیل همزمانی رقابت‌های کاپ آسیا که هفته قبل در تایلند برگزار شد شمار تیم‌های خارجی در رقابت های امسال به ۷ تیم کاهش یافته و این رقابت‌ها از اول تا سوم آبان برگزار می شود.

خالقی از برگزاری قریب ۹۵ درصد از برنامه های پیش بینی شده تقوم ورزشی سال ۹۲ فدراسیون دوچرخه سواری خبر داد و اظهار داشت: دو مرحله از لیگ دوچرخه سواری و مسابقات جاده باقی مانده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در اولین فرصت این رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ایران همچنین با اشاره به همکاری وزارت آموزش و پرورش با این فدراسیون برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی نوجوانان کشور گفت: در صورت برگزاری رقابت‌های مقدماتی توسط این وزارتخانه، مسابقات کشوری نوجوانان ماه آینده در نیشابور و رقابت‌های دوچرخه سواری قهرمانی پیشکسوتان نیز در صورت انتخاب میزبانی شایسته پیشکسوتان اوایل آبان برگزار خواهند شد.

ایران جاده جام باشگاه های آسیا چین دوچرخه سواری رقابت فدراسیون دوچرخه سواری مالزی وزارت آموزش و پرورش ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر