کد خبر: 112790 A

نقاط قوت و ضعفم را شناختم؛

تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را بدست آورم و بر سکوی قهرمانی بایستم.

کومیته کای نوجوان ایران در بخش پسران که به زودی راهی مسابقات جهانی اسپانیا خواهد شد، گفت: برای راه پیدا به اردوی تیم ملی و رسیدن به ترکیب اصلی حدود ۳ ماه تمرینات سخت را پشت سر گذاشتم.

به گزارش ایلنا، امیرحسین جوانی روز شانزدهم آذرماه سال ۱۳۷۶ در ماکو(آذربایجان‌غربی) چشم به جهان گشود و کاراته را از ۸ سالگی در باشگاه آرش ماکو و زیر نظر محسن حسین‌زاده آغاز کرد. مدال نقره کاپ آزاد استانبول ترکیه در سال ۲۰۱۳ به همراه تیم ملی نوجوانان ایران، مدال طلای تیمی و انفرادی رقابت‌های بین‌المللی ارزم روم ترکیه با تیم ایتوسوکای در همین سال، مدال نقره سال ۲۰۰۷ مالزی با تیم کوبه‌اوزاکا و و مدال نقره کاپ آزاد دبی در سال ۲۰۱۱ مهمترین عناوین این کاراته کای نوجوان محسوب می‌شود.

کومیته‌کای وزن منهای ۶۳ کیلوگرم تیم نوجوانان ایران درخصوص شرایط خود، گفت: سال گذشته نیز در اردوی تیم ملی بودم اما در انتخابی آخر نتوانستم مجوز حضور در ترکیب اصلی را کسب کنم. امسال ۳ ماه تمرین کردم تا به شرایط ایده آل برسم و با شکست دادن حریفانم در مسابقات قهرمانی کشور و دو مرحله مسابقات انتخابی، مسافر رقابت‌های قهرمانی جهان شدم. تمامی کاراته کاها برای رسیدن به ترکیب اصلی؛ با تمام توان به میدان می آیند و برای همین تمرینات فشرده ای را انجام دادم تا پیروز مبارزات باشم.

جوانی در خصوص مسابقات جهانی اسپانیا گفت: تا حدودی با حریفان جهانی‌ام آشنا هستم و فیلم مبارزات آنها را در اردو دیده و عملکردشان را ارزیابی کرده‌ام.

وی افزود: در مسابقات کاپ آزاد ترکیه هم با برخی از آنها مبارزه کردم و نقاط قوت و ضعفم را شناختم، ضمن اینکه کادر فنی نیز نقاط ضعفم را شناسایی کرده و برای برطرف کردن آن برنامه‌ریزی خوبی انجام داده‌اند.

جوانی با تاکید بر اینکه آرزویش کسب مدال طلای جهانی است، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را بدست آورم و بر سکوی قهرمانی بایستم.

آذربایجان غربی اردوی تیم ملی اسپانیا ایران ترکیه تیم ملی دبی رقابت مالزی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر