کد خبر: 107085 A

با پایان مرحله گروهی

چهارمین روز رقابت های قهرمان کشوری تنیس پسران با برگزاری دیدارهای انفرادی و تیمی به پایان رسید.

چهارمین روز رقابت های قهرمان کشوری تنیس پسران با برگزاری دیدارهای انفرادی و تیمی به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، چهارمین روز رقابت های قهرمان کشوری تنیس پسران در ۲ بخش انفرادی و ۲ نفره به میزبانی هیئت تنیس قم پیگیری شد تا با پایان مرحله گروهی تیم های راه یافته به مرحله بعدی بازی ها مشخص شوند.

به این ترتیب در بخش انفرادی رده سنی زیر ۱۶ سال آرمان جلیلی، خشایار صفتی، حامد کتابداری، مهرداد میر عارفی، آرمین رستمی، رامتین اکبری، امیر حسین بادی و محمد کارگران و در رده سنی زیر ۱۸ سال علی حاتمی، کاوه ادیبی، محمد سوری، شایان طاهر پور، آرین ابراهیمیان، شهاب موسویان، علیرضا مؤید راد و فرید فرجادیان موفق شدند به مرحله بعدی بازی ها راه یابند.

همچنین این مسابقات در بخش تیمی نیز پیگیری شد که در پایان تیم های کردستان، مرکزی، قم(الف)، تهران، خراسان رضوی، فارس، البرز، ایلام، خراسان جنوبی، گلستان و آذربایجان شرقی موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر به ترتیب مقابل تیم های مازندران، چهارمحال و بختیاری، کرمان، قم(ب) اصفهان، قزوین، خوزستان، گیلان، بوشهر، کرمانشاه و خراسان شمالی به برتری برسند و در آخرین دیدار تیم توبع تهران با نتیجه ۲ بر یک آذربایجان غربی را شکست داد.

یاد آور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده حسن لاچیانی است و تنیسورها به مدت ۸ روز در ۲ بخش انفرادی و تیمی با یکدیگر روبرو می شوند.

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اصفهان چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی رقابت قم تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر