خبرگزاری کار ایران

| 08:06   
کد خبر : ۹۹۱۳۸۵

فوری: محرومیت شش ماهه ال کثیر تایید شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت مهاجم پرسپولیس را تایید کرد.

فوری: محرومیت شش ماهه ال کثیر تایید شد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سر انجام پس از حرف و حدیث‌های فراوان حکم نهایی و قطعی AFC در خصوص محرومیت عیسی آل کثیر، مهاجم تیم پرسپولیس گرفته شد و طی اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا این محرومیت تایید شده و اجرایی خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس و عیسی آل کثیر در این مدت تلاش زیادی کردند تا با ارسال مدارک و دفاعیه خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا این محرومیت را لغو کرده و یا کاهش دهند ولی این اقدامات افاقه نکرد و تاثیری در حکم AFC نداشت.

بدین ترتیب مهاجم پرسپولیس باید 6 ماه محرومیت خودش را پشت سر بگذارد و در این مدت اجازه همراهی سرخپوشان را در هیچ دیدار رسمی نخواهد داشت.

آل کثیر به دلیل شادی پس از گلش در دیدار مقابل پاختاکور به حرکت نژادپرستانه متهم و با حکم موقت به محرومیت 6 ماهه محکوم شد و این حکم امروز به تایید نهایی رسید.

در نامه ای اف سی آمده است: «کمیته فرجام خواهی کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز فرجام خواهی باشگاه پرسپولیس در مورد تصمیم کمیته انضباطی و اخلاق این کنفدراسیون که آقای عیسی آل کثیر را در مورد تخطی از بند 58.1 قوانین این کمیته مقصر شناخته بود، رد کرد.

کمیته فرجام خواهی رای صادر شده توسط کمیته انضباطی و اخلاق را به طور کامل تایید کرد. عیسی آل کثیر از هر گونه فعالیت فوتبالی (که شامل همه رقابت های رسمی و دوستانه داخلی و بین المللی است) برای 6 ماه محروم شده است و باید 10 هزار دلار نیز جریمه بپردازد.»

photo_2020-11-05_15-23-27

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز