کد خبر: 869818 A

فرهاد می تواند استقلال را قهرمان کند

با گزینه مدیرعاملی استقلال در خصوص دربی 91 به صحبت پرداختیم

به گزارش ایلنا، علی فتح‌الله‌زاده، گزینه مدیرعاملی استقلال که از هیات مدیره این باشگاه جدا شده است می‌گوید آبی پوشان می‌توانند در بازی روز دوشنبه مقابل الشرطه عراق موفق باشند با فتح الله زاده درخصوص تساوی در دربی و شرایط این تیم صحبت کردیم که در ادامه می‌خوانید:

دربی 91 هم به تساوی رسید ارزیابی‌تان از این بازی چیست؟

به نظر من که بهترین بازی‌های چند سال اخیر بود هر دو تیم برای بردن به زمین آمده بودند و 4 گل مدعای صحبت‌های من است هر دو تیم انگیزه بالا داشتند و این بازی می‌توانست پرگل‌تر این شود استقلال خیلی سرتر از پرسپولیس بود حتی دو بار هم از این تیم پیشی گرفت اما در نهایت بازی به تساوی رسید البته نباید فراموش کنیم استقلال دو بازی سنگین را در هفته گذشته انجام داد.

ازعملکرد فرهاد مجیدی در دربی راضی بودید؟

به نظر من وجود خود فرهاد مجیدی در قامت یک مربی بزرگ و نترس باعث شده بود استقلال تیم هجومی را به زمین بفرستد من به مجموعه تیم استقلال و شخص فرهاد مجیدی تبریک می‌گویم.

خیلی‌ها از عملکرد علیپور بعد از گلزنی انتقاد کردند؟

هر چند که در فوتبال این گونه مسائل را درست نمی‌دانم اما از نظر من هیچ اشکالی ندارد و حرکتی غیرطبیعی نبود.

خیلی‌ها می‌گویند گل دوم پرسپولیس افساید بود؟

به اعتقاد من هم گل آفساید بود اگر یک کارشناس باوجدان و یک داور نترس این مساله را بپرسید آن را تایید می‌کند.

فکر می‌کنید استقلال بتواند قهرمانی لیگ را کسب کند؟

با این تیمی که ما داریم کار نشد ندارد فرهاد با همین طرز تفکر و تیم هجومی‌اش می‌تـواند استقلال را به سمت قهرمانی سوق دهد.

نظرتان در خصوص تعویض مهدی قائدی چیست خیلی‌ها می‌گویند اشتباه بود؟

این بازی اشتباه را من و شما می‌گوییم اباید ببینیم دیدگاه فرهاد در این باره چیست ما فردا بازی سختی مقابل الشرطه عراق داریم و احتمال خستگی و مصدومیت مهدی قائدی وجود داشت.

از عملکرد ارسلان مطهری راضی هستید؟

او نشان داد که بازیکن بسیار بزرگی است. این را دیدیم که بسیاری از بازیکنان تا پول نگیرند بازی نمی‌‎کنند اما او بدون اینکه پولی بگیرد با استقلال قرارداد بست و نشان داده که یک استقلالی تمام عیار است.

استقلال می‌تواند الشرطه را شکست بدهد؟

استقلال صاحب سبک است و ما به راحتی می‌توانیم الشرطه را شکست بدهیم. جاسم کرار در این بازی وجود دارد که بیشتر از هر کس دیگری می‌داند که استقلال چقدر خطرناک است.

خیلی‌ها به حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی انتقاد کردند؟

در شرایط فعلی او انتخاب بدی نیست و ما نمی‌توانستیم مربی در حد کارلوس کی روش بیاوریم پس باید به او بسنده کنیم. به نظرم آقای قلعه نویی می‌توانست انتخاب خوبی برای تیم ملی باشد.

 

انتهای پیام/
استقلال علی فتح الله زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر