کد خبر: 867737 A

بازیکنان پرسپولیس در آستانه دربی حمله تندی به مدیریت باشگاه داشتند و نسبت به وعده‌های بی سرانجام او انتقاد کردند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان پرسپولیس که با گذشت 18 هفته از لیگ برتر هنوز موفق به دریافت مطالبات خود نشده‌اند، با انتشار استوری هماهنگ نسبت به این موضوع گلایه خود را مطرح کردند.

چهار ماه پیش بود که مثل امروز هزار وعده وفا نشده شنیدیم!

از بس گفتیم زبان مان فرسود، انگار به وعده‌های پوچ و تو خالی عادت کرده‌اند!

آنچه بیش از همه ما را اذیت می کند لاف عاشقی عده ای است و اینکه در طول این مدت هیچ اراده ای برای رفع مشکلات ندیده‌ایم، تنها با ادعای عاشقی که نمی شود مشکلات را حل کرد و باید عاشق بود و به بازیکنان احترام گذاشت!

اینهمه کم توجهی بخصوص قبل از دربی و در زمانی که در کورس قهرمانی هستیم خوشایند نیست و ناخودآگاه ما را دچار شک می کند، مگر بازیکنان ما شغل دیگری جهت امرار معاش دارند؟! تا حالا از خود سوال کرده‌اید بازیکنی که سه ماه حقوق نگرفته چطور باید زندگی خود را بگذراند!!!

هواداران عزیز، عرض از این گفته ها در میان گذاشتن مشکلات با شما عزیزان بود، مطمئن باشید با تمام وجود برای سربلندی نام پرسپولیس خواهیم جنگید ولی اتفاقاتی رخ داده هرچند کوچک ممکن است تمرکز بازیکنان را بهم بریزد، بخصوص اختلاف بین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل و دیگر بدنه باشگاه که ما را خسته و عصبی کرده است و روز به روز به مشکلات ما اضافه می کنند و عده ای از آنها یک قولی می دهند و عده ای دیگر قول های دیگر که متاسفانه هیچ کدام عملی نمی‌شود.

انتهای پیام/
پرسپولیس انصاری‌فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر