کد خبر: 790849 A

در پایان هفته سوم لیگ دسته یک پومسه بانوان

با پایان رقابت‌های هفته سوم لیگ دسته اول منطقه یک پومسه بانوان جام نشاط نفرات برتر هر بخش مشخص و معرفی شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله نخست لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) بانوان «جام نشاط» ، روز پنجشنبه سوم مردادماه با حضور 491 پومسه رو از 17 استان کشور در فدراسیون تکواندو برگزار شد. 

در رقابت‌های لیگ منطقه یک، پومسه‌روهایی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، تهران، قم، قزوین، همدان، مرکزی، کردستان و البرز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. 

این رقابت‌ها در بخش انفرادی استاندارد در رده‌های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال پیگیری شد. در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 سال به اجرای فرم پرداختند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال انجام شد. 

نتایج کسب شده تا پایان هفته سوم این رقابت‌ها به شرح ذیل است: 

 «بخش انفرادی» 

رده‌سنی کمتر از 12 سال: 

1- مریم امیدوار (تهران) 

2- عسل قدمی امرئی (مازندران) 

3- دینا دهقانی سانیجی (البرز) – زینب شهریاری (البرز) 

رده سنی 12 تا 14 سال: 

1- هستی جعفری (زنجان) 

2- آوا رئوف نیا (تهران) 

3- فاطمه رمضانی  (مازندران) - نورا اسماعیلی (تهران) 

رده سنی 15 تا 17 سال: 

1- کیانا نوری (مازندران) 

2- ندا علی محمدی نقندر (خراسان رضوی) 

3- سیده حدیث فتاحی (گیلان) - فاطمه محسنی (مازندران) 

رده سنی 18 تا 30 سال: 

1- فاطمه سیدی (زنجان) 

2- مهسا برزگری (البرز) 

3- راضیه حسنلو (زنجان) - دنیا سادات فضیلت  (البرز) 

رده سنی 31 تا 40 سال: 

1- زهرا رفیع (تهران) 

2- مرضیه بیات (تهران) 

3- ثریا قنبری (تهران) - فرزانه سیروس ایرد (تهران) 

 

 «بخش ابداعی» 

رده‌سنی کمتر از 14 سال: 

1- عسل قدمی امرئی (مازندران) 

2- مهدیس عبدالهی (البرز) 

3- رها مداح دباغی (تهران) - نازنین آقامحمدی (همدان) 

رده سنی 15 تا 17 سال: 

1- مائده شکوری (زنجان) 

2- عاتکه کیوانی (خراسان رضوی) 

3- سیده سپیده پارسا (تهران) - مهدیه بهرامی (تهران) 

رده سنی بالای 18 سال: 

1- رعنا شاهین (تهران) 

2- راضیه حسنلو (زنجان) 

3- فاطمه قدرتی صدقیانی (تهران) - رقیه جلیل پور (تهران) 

 «بخش تیمی» 

رده‌سنی کمتر از 14 سال: 

1- هیات تکواندو زنجان یک

2- معراج

3- هیات تکواندو استان همدان - هیات تکواندو جنوب شرق یک

رده‌سنی 15 تا 17 سال: 

1- هیات تکواندو جنوب شرق      

2- معراج      

3- ارشیا شید - هیات تکواندو شهرستان کرج

رده‌سنی 18 تا 30 سال: 

1- معراج      

2- هیات تکواندو جنوب شرق      

3- ملی پوشان البرز یک - باشگاه یزدان      

رده‌سنی بالای 31 سال: 

1- معراج      

2- هیات تکواندو جنوب شرق      

3- ارشیا شید - هیات تکواندو جنوب‌شرق الف

فدراسیون تکواندو پومسه بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر