کد خبر: 786001 A

هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی کشور

اسامی داوران و ناظران هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور در شهرهای جویبار، کرج، تهران و بیرجند برگزار می شود.

اسامی داوران و ناظران و برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

گروه الف: دیدار تیم های فالکون لاریم مازندران- شهدای ارتش تهران (سالن مهدی حاجی زاده جویبار- ساعت 18 روز 25 تیرماه)

ناظر فدراسیون و رئیس کمیته لیگ: مهدی توکلی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی (تهران)

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی داور درجه S1 از تهران

داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (درجه یک خوزستان) مهدی شهبازی (درجه دو کرمانشاه) عیسی سنگدوبینی (درجه دو گلستان) فرشاد امیری (درجه سه کرمانشاه)

گروه ب: دیدار تیم های آسانسور و پله برقی البرز- پاس ارگ کیان نکاء (سالن خانه کشتی کرج- ساعت 18 روز 27 تیرماه)

ناظر فدراسیون و دبیر کمیته لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: سهراب دهقان (تهران)

سرپرست فنی: جواد کریمی داور درجه یک بین المللی از تهران 

داوران بین المللی: مسعود رستمی پور (درجه یک تهران) میلاد قلاوند (درجه دو منطقه آزاد اروند) حمیدرضا فرسیابی (درجه دو تهران) امین تادین (درجه سه خوزستان)

کشتی فرنگی:

دیدار تیم های هیأت کشتی استان خراسان جنوبی- هیأت کشتی استان اردبیل (سالن ورزشی حجاب بیرجند- ساعت 18 روز 27 تیرماه)

ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: محمدحسین تام (خراسان رضوی)

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد حدادی (تهران) 

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور درجه S1 از یزد

داوران بین المللی: داود خوش منظر (درجه یک – تهران) ابوالفضل سبزعلی (درجه دو- تهران) علی خالق زاده (درجه دو – خراسان شمالی) محمدحسین یاراحمدی (درجه سه – چهارمحال و بختیاری)

دیدار تیم های هیأت کشتی استان تهران- آریوبرزن بهبهان (سالن شهدای هفتم تیر تهران- ساعت 18 روز 28 تیرماه)

ناظر فدراسیون و نماینده کمیته لیگ: طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) 

سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: علیرضا وحیدیان پور (تهران)

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان داور درجه یک بین المللی از البرز

داوران بین المللی: کوروش تقی زاده (درجه یک بوشهر) ابراهیم یزدان پناه (درجه دو آذربایجان غربی) سید امیر گرمرودی (درجه دو اردبیل) محمد فرومدی (درجه سه البرز)

فدراسیون کشتی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر