کد خبر: 780695 A

دیدارهای هفته اول و دوم از رقابت‌های گروه اول و دوم لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» طی روزهای 17 و 18 تیرماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته اول و دوم از یازدهمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» طی روزهای 17 و 18 تیرماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها 20 تیم حضور پیدا کرده‌اند که در قالب دو گروه 10 تیمی به مصاف رقبا می‌روند و در نهایت 4 تیم از گروه به مرحله پایانی راه پیدا می‌کند.

رقابت‌های گروه اول روز دوشنبه – 17 تیرماه با حضور تیم‌های هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شمال‌غرب، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان کرج، لوازم خانگی کن وهیات تکواندو شهرستان اشتهارد پیگیری خواهد شد.

برنامه رقابت‌های گروه اول به شرح ذیل است:

هفته اول///

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو استان اردبیل

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب – تیم هیات تکواندو ورامین

تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران

تیم ققنوس جویبار – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج

تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد

هفته دوم///

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو ورامین

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج

تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد

تیم ققنوس جویبار – تیم لوازم خانگی کن

تیم هیات تکواندو شمال‌شرق تهران – تیم هیات تکواندو استان اردبیل

 

رقابت‌های گروه دوم نیز روز سه‌شنبه – 18 تیرماه با حضور تیم‌های هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، هیات تکواندو جنوب‌شرق، اسپریچو، هیات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، لوازم تکواندو کوان (kwon)، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو استان قم، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن و هیات تکواندو استان گلستان انجام خواهد شد.

برنامه رقابت‌های گروه دوم به شرح ذیل است:

هفته اول///

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق

تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان‌غربی – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)

تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم هیات تکواندو استان قم

تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم هیات تکواندو استان گلستان

هفته دوم///

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی – تیم هیات تکواندو شهرستان فردیس

تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو استان قم

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان‌غربی – تیم هیات تکواندو استان گلستان

تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن

تیم لوازم تکواندو کوان (kwon) – تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق

گفتنی است؛ در دوره قبل این رقابت‌ها تیم لوازم خانگی کن جام قهرمانی را بالای سر برد؛ لوازم تکواندو کوان عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و بام لند بر سکوی سومی ایستاد.

تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر