کد خبر: 778457 A

تماشای رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که با حضور کشتی گیران مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی روز جمعه 7 تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.، رایگان است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی ازعموم مردم و علاقمندان به کشتی، بویژه جامعه کشتی کشور دعوت می کند با حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران از نزدیک به تماشای رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد  بزرگسالان بنشینند.

تماشای این مسابقات که با حضور کشتی گیران مطرح کشور در اوزان 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم، از ساعت 11 تا 15 روز جمعه 7 تیرماه برگزار خواهد شد، برای عموم مردم رایگان است و بلیط فروشی انجام نمی شود.
اسامی نفرات دارای مجوز برای شرکت در این مسابقات به شرح زیر است:
65 کیلوگرم: پیمان بیابانی (تهران) امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ایمان صادقی (مازندران)
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) محمد نخودی (مازندران) سید احمد محمدی (مازندران) حامد رشیدی (اصفهان)
86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی – حامد طالبی زرین کمر (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) علی شعبانی (مازندران)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه)

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد نتایج این رقابت ها اعلام کرد: کسب مقام اول توسط هرکدام از کشتی گیران در این مسابقات به منزله انتخاب نهایی ایشان جهت حضور در مسابقات جهانی نمی باشد و با توجه به شرایط تمرینی و انضباطی در اردو و تورنمنت های پیش رو اسامی نفرات نهایی در 16 شهریورماه اعلام خواهد شد.

رقابت های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می شود و 108 کشتی گیر (آزاد، فرنگی، زنان) در 6 وزن المپیکی مجوز حضور در المپیک 2020 توکیو را بدست می آورند.

کشتی کشتی آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر